chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Szkolenia z Akademią Caparol

Szkolenia z Akademią Caparol

24.02.2016
Caparol to marka profesjonalnych farb i systemów ociepleń. Caparol przywiązuje dużą wagę do roli szkoleń dla partnerów handlowych, wykonawców, architektów czy dekoratorów wnętrz. 

Chemia budowlana - Fot. Caparol
Fot. Caparol
Centrum szkoleniowe Caparol, zostało stworzone po to, by umożliwić wszystkim chętnym podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych. Szkolenia prowadzone w centrum szkoleniowym, są ukierunkowane na umiejętności praktyczne. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów, w warunkach jak najbardziej zbliżonych do naturalnych.

W zakresie szkoleń z produktów i technologii Caparol koncentruje się na prezentacji najważniejszych kategorii produktowych.
REKLAMA:


Ciekawym rozwiązaniem są też szkolenia „szyte na miarę” – czyli spotkania całkowicie dopasowane do klienta. Organizator daje klientom możliwość zgłoszenia własnych propozycji szkoleń. Na tej podstawie powstają szkolenia opracowywane na konkretne zamówienie.

Marka zaprasza do udziału w szkoleniach.

Harmonogram szkoleń na rok 2016:
Chemia budowlana - Fot. Caparol
Fot. Caparol
Autor: Caparol - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Caparol
Nowości z firmy Caparol
Czytelnia firmy Caparol
Poradnik firmy Caparol
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt