chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Dni otwarte 4 DESIGN DAYS z Farby KABE

Dni otwarte 4 DESIGN DAYS z Farby KABE

11.02.2016
Dni otwarte 4 DESIGN DAYS odbędą się na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, jest to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg imprez, w tym rozdanie nagród dla branży oraz dni otwarte i kilkanaście stref targowych.

REKLAMA:


Firma Farby KABE będzie również uczestniczyć w tym wydarzeniu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 11 na terenie MCK.


Autor: Farby Kabe Sp. z o.o. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Farby Kabe
Nowości z firmy Farby Kabe Sp. z o.o.
Czytelnia firmy Farby Kabe Sp. z o.o.
Poradnik firmy Farby Kabe Sp. z o.o.
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt