chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Austrotherm otrzymał Gazela Biznesu

Austrotherm otrzymał Gazela Biznesu

10.02.2016
Po raz szósty firma Austrotherm otrzymała statuetkę Gazeli Biznesu za nieustanny rozwój i realizację zakładanych wskaźników finansowych.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm
Jest to również istotny sygnał dla kontrahentów, że firma jest rzetelnym i wiarygodnym partnerem biznesowym, działającym w oparciu o zasady i wartości etyczne oraz społeczną odpowiedzialność biznesu. Uzyskanie tej prestiżowej nagrody nie byłoby możliwe bez klientów marki, którzy darzą ich swoim zaufaniem i z którymi na co dzień realizują wszystkie inicjatywy biznesowe.

Gazele Biznesu to przedsiębiorstwa, które cechuje nienaganna reputacja oraz uczciwość wobec partnerów handlowych, pracowników, a także państwa. Ranking wyłania krajową elitę biznesu, która dąży do tego, aby polskie produkty charakteryzowały się najwyższą jakością i wysokim poziomem bezpieczeństwa, dlatego w 16. edycji konkursu nie zabrakło firmy Austrotherm.
Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt