chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Tynk Francesco GUARDI wyróżniony TopBuilder 2016

Tynk Francesco GUARDI wyróżniony TopBuilder 2016

21.01.2016
Prestiżową nagrodę TopBuilder po raz kolejny otrzymała firma LAKMA SAT. Tym razem jury konkursu wyróżniło dekoracyjny tynk kwarcowy Francesco Guardi.

Chemia budowlana - Fot. Lakma
Fot. Lakma
Statuetka TopBuilder przyznawana jest produktom i rozwiązaniom budowlanym wyróżniającym się na rynku innowacyjnymi rozwiązaniami i wysoką jakością. Jedną z nagród w kategorii produkt roku 2016 otrzymał tynk kwarcowy Francesco Guardi. Konkurs TopBuilder od wielu już lat wyłania najlepsze rozwiązania dla rynku budowlanego. - Dla nas to trzecie w historii firmy wyróżnienie tą prestiżową nagrodą i tym samym ważny sygnał, że autorytety z branży doceniają nasze starania w tworzeniu innowacyjnych produktów – mówi Bartłomiej Cholewa z firmy LAKMA SAT.

Produkowany przez firmę LAKMA dekoracyjny tynk kwarcowy Francesco Guardi to masa tynkarska na bazie żywicy akrylowej oraz ściśle wyselekcjonowanych kruszyw i piasków kwarcowych o grubości od 0,1 do 1,2 mm. Przeznaczony jest do wykonywania cienkowarstwowych, dekoracyjnych wypraw tynkarskich wewnątrz i na zewnątrz budynków. Doskonale sprawdza się do pokrywania fragmentów obciążonych użytkowo np. cokoły, korytarze, klatki schodowe oraz ozdobnej dekoracji ścian. Tynk dostępny jest w 56 kompozycjach kolorystycznych. Dodatkowo produkt można wzbogacić płatkami miki bezbarwnej lub brązowej, co pozwoli uzyskać bardziej szlachetne efekty.
Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Lakma
Nowości z firmy Lakma
Czytelnia firmy Lakma
Poradnik firmy Lakma
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt