chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » 20-stolecie marki Sto na Budmie

20-stolecie marki Sto na Budmie

12.01.2016
Wielkimi krokami zbliża się 25. edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma. Jednak nie tylko organizatorzy będą obchodzić jubileusz. 20 lat temu, właśnie na targach Budma podpisano akt założycielski polskiego oddziału firmy Sto – producenta i dostawcy systemów ociepleń i chemii budowlanej. 250-metrowe stoisko stanie się więc nie tylko miejscem prezentacji firmy, ale i obchodów jubileuszowych.

Chemia budowlana - Fot. STO
Fot. STO
Tegoroczne targi będą dla STO okazją do wspomnień. Dokładnie dwadzieścia lat temu właściciel niemieckiego koncernu Sto Jochen Stotmeister podpisał akt założycielski polskiego oddziału firmy. Wraz z tym wydarzeniem rozpoczęła ona swą działalność i od dwóch dekad nieustannie umacnia pozycję lidera na polskim rynku systemów ociepleń i chemii budowlanej. Lata działalności upłynęły również na rozwoju struktury Sto, które ma w Polsce swój własny zakład produkcyjny i 12 centrów sprzedaży, a klienci firmy obsługiwani są przez przeszło pięćdziesięciu doradców handlowych i technicznych na terenie całego kraju.

Jubileusz jest ważnym wydarzeniem dla całej firmy. Jest to okrągła rocznica istnienia, dodatkowo obchodzona w szczególnym dla nas miejscu. Chcemy pokazać jak wiele firma w tym czasie osiągnęła i jak bardzo się rozwinęła – mówi Aleksandra Zych-Mączka, kierownik ds. marketingu. Na ogromnym, bo 250metrowym stoisku targowym Sto można będzie zobaczyć cały zakres produktów i systemów Sto – od tych standardowych po najbardziej innowacyjne. Doradcy firmy STO, odpowiedzą na wszelkie pytania a ekspozycję uzupełnią codzienne pokazy aplikacji dekoracyjnych powłok elewacyjnych i do wnętrz. Z kolei wentylowany system elewacji podwieszanej StoVentec R zostanie zaprezentowany na Strada di Architettura, czyli najbardziej architektonicznej alei gwiazd designu – specjalnej ścieżki zwiedzania. Na miejscu można będzie poznać też nowy dział firmy Sto – Industry. Powstał on z myślą o klientach przemysłowych, którzy najczęściej potrzebują indywidualnych rozwiązań i niestandardowych produktów. Ideą działu jest bliska współpraca na każdym etapie prowadzonej wspólnie inwestycji.

Jubileusz firmy to nie jedyna okazja do świętowania dla STO. W tegorocznym rozdaniu Złotych Medali BUDMA 2016 wśród osiemnastu wyróżnionych produktów znalazła się innowacyjna farba StoColor Dryonic. Produkt ten jako jedno z najlepszych osiągnieć technologicznych firmy to farba elewacyjna, w której wykorzystane zostały zasady bioniki. Pozwala ona na niemal natychmiastowe odprowadzenie wilgoci z elewacji, zarówno wody deszczowej, jak i porannej rosy, co przeciwdziała rozwojowi alg i grzybów na elewacji. Co więcej, StoColor Dryonic charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jest to ważne nie tylko dla samej estetyki elewacji, ale także jeśli nie przede wszystkim, dla jej trwałości. StoColor Dryonic to gwarancja skutecznej ochrony elewacji na długie lata.

REKLAMA:


Wszyscy zainteresowani będą mogli odwiedzić firmę Sto na poznańskich targach Budma w pawilonie nr 3, na stoisku nr 45.

Autor: Sto - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sto
Nowości z firmy Sto
Czytelnia firmy Sto
Poradnik firmy Sto
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt