chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Marka Soudal na rzecz WOŚP

Marka Soudal na rzecz WOŚP

07.01.2016
Mistrz Polski Tomasz Marczyński - kolarz LOTTO SOUDAL wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na tegorocznej aukcji można licytować jego koszulkę z orłem oraz profesjonalne bidony Lotto Soudal z oryginalnym autografem. Soudal, który jest partnerem licytacji koszulki zaprasza do udziału w aukcji.

Chemia budowlana - Tomasz Marczyński z Lotto Soudal, Fot. Soudal
Tomasz Marczyński z Lotto Soudal, Fot. Soudal
Wielkie znaczenie symboliczne dla Tomasza Marczyńskiego ma koszulka mistrza z godłem Polski, którą zawodnik otrzymał za zwycięstwo w wyścigu ze startu wspólnego w kolarstwie szosowym w 2015 roku. Jak sam mówi: „Jest to moje najbardziej cenne zwycięstwo, ponieważ zdobyte w towarzystwie Rafała Majki, Michała Gołasia czy samego Mistrza Świata Michała Kwiatkowskiego. Nie co dzień można pokonać takich zawodników”. Kolarz wywalczył złoty medal w kraju, a dzięki podpisaniu kontraktu z jedną z najlepszych drużyn kolarskich na świecie Lotto Soudal, otworzył sobie drogę do międzynarodowej kariery.

Udział w akcji można wziązć już teraz - każda osoba zainteresowana. Koniec licytacji w internecie 24. WOŚP zaplanowany jest na 03.02.2016, więc pomagajmy i zgodnie z tegorocznym hasłem Jurka Owsiaka: „Mierzymy wysoko”!
Przeczytaj również: Wykonawcy wybierają Soudal
Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Soudal
Nowości z firmy Soudal
Czytelnia firmy Soudal
Poradnik firmy Soudal
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt