chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Prezentacje dla profesjonalistów branży budowlanej

Prezentacje dla profesjonalistów branży budowlanej

22.12.2015
W ostatnim kwartale br. kontynuowano spotkania przedstawicieli „SIPUR” z inżynierami i technikami budownictwa oraz studentami wyższych uczelni.

Prezentacje są prowadzone pod hasłem „POLIURETAN IZOLUJE LEPIEJ”. 26 października br. odbył się wykład nt. wytwarzania, budowy, rodzajów, parametrów i zastosowań poliuretanu do izolacji cieplnej na Politechnice Poznańskiej połączony z wręczeniem nagród w konkursie na najlepszą pracę dyplomową z wykorzystaniem poliuretanu. 17 listopada br. podobny wykład przeprowadzono na Politechnice Krakowskie, a 5 grudnia w Kielcach dla studentów budownictwa Wyższej Szkoły Handlowej. 11 grudnia spotkaliśmy się z członkami Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa w Elblągu.

Autor: Sipur - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sipur
Nowości z firmy Sipur
Czytelnia firmy Sipur
Poradnik firmy Sipur
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt