chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Targi „KONSERWACJE 2015” z Astex-Puczyńscy Tynki Kleje Farby

Targi „KONSERWACJE 2015” z Astex-Puczyńscy Tynki Kleje Farby

03.12.2015
Firma ASTEX-PUCZYŃSCY TYNKI KLEJE FARBY, uczestniczyła w Targach Konserwatorskich „KONSERWACJE” 2015, które odbyły się w Centrum Targowym „Park” w Toruniu przy Szosie Bydgoskiej 3 w dniach 22 - 23 października 2015 r.

Chemia budowlana - Fot. ASTEX-PUCZYŃSCY TYNKI KLEJE FARBY
Fot. ASTEX-PUCZYŃSCY TYNKI KLEJE FARBY
Targi Konserwacje to najważniejsze tego typu wydarzenie w Polsce, specjalistyczna wystawa dla branży związanej z ochroną i konserwacją zabytków, co miało wpływ na uczestnictwo firmy ASTEX. Od wielu lat współpracuje ona z pracowniami konserwatorskimi czy studentami Wydziału Sztuk Pięknych UMK, realizuje specjalne, indywidualne zamówienia na zaprawy, czy imitacje piaskowców.

ASTEX, jako jeden z nielicznych producentów w Polsce, produkuje do chwili obecnej tynk tzw. cyklinowany, pod nazwą handlową CYKLINA KRATZPUTZ, przeznaczoną do stosowania jako dekoracyjny tynk elewacyjny. Może być nakładana na podłoże wytynkowane tynkiem murarskim. Produkowana jest na bazie kruszywa marmurowego.

Autor: Astex - Puczyńscy - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Astex - Pu
Nowości z firmy Astex - Puczyńscy
Czytelnia firmy Astex - Puczyńscy
Poradnik firmy Astex - Puczyńscy
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt