chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Selena wzięła udział w misji Prezydenta RP do Chin

Selena wzięła udział w misji Prezydenta RP do Chin

26.11.2015
W dniach 23-25 listopada Grupa Selena – uczestniczyła w misji gospodarczej do Chin, podczas której wzięła udział m.in. w Poland-China Trade and Investment Forum w Szanghaju. Podczas Forum Gospodarczego z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, Selena zaprezentowała swoją działalność jako przykład współpracy polsko-chińskiej i studium przypadku firmy polskiej firmy obecnej na rynku Państwa Środka.

Chemia budowlana - Fot. Selena
Fot. Selena
Głównymi założeniami misji jest przedstawienie polskiej oferty eksportowej oraz – co najistotniejsze dla Grupy Selena – zacieśnienie współpracy pomiędzy chińskimi oraz polskimi kontrahentami. Uczestnicy Forum w Szanghaju mieli okazję zapoznać się z historią oraz licznymi aspektami działalności Grupy na lokalnym rynku, a także charakterystyką funkcjonowania innych polskich przedsiębiorstw. Prezentację działalności Seleny w Chinach przeprowadził Jakub Stępień – Dyrektor Badań i Rozwoju Selena Nantong, chińskiej spółki wchodzącej w skład Grupy Selena. W spotkaniu uczestniczył również Juay Kiat Tan, dyrektor zarządzający spółki Selena Nantong Building Materials Co. Ltd.

„Rynek chiński już od wielu lat przyciąga firmy z całego świata. Jest atrakcyjny także dla przedsiębiorstw z Polski, w tym Grupy Selena.  Zebraliśmy już sporo doświadczenia w czasie kilkuletniej obecności w Chinach, ale to wciąż za mało na podbój tego ogromnego rynku. Naszym głównym priorytetem na dzisiaj pozostaje zwiększenie udziałów rynkowych i  pozyskiwanie nowych użytkowników dla naszych produktów. W tym roku  umocniliśmy swoją pozycję Chinach zwiększając  sprzedaż o prawie 40 % w stosunku do roku ubiegłego. Udział w misji gospodarczej Prezydenta RP pozwoli na podkreślenie naszego wkładu w rozwój polsko-chińskiej współpracy gospodarczej oraz na dalszą  promocję Seleny w Państwie Środka” – powiedział Jarosław Michniuk, prezes zarządu Selena FM SA.Grupa Selena jest obecna na chińskim rynku od 2007 roku. Dwa lata później rozpoczęła produkcję i sprzedaż.
REKLAMA:


Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Selena
Nowości z firmy Selena
Czytelnia firmy Selena
Poradnik firmy Selena
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt