chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Kotwa chemiczna SPEC

Kotwa chemiczna SPEC

07.10.2015
Lakma poszerza ofertę o dwuskładnikową żywicę poliestrową

Chemia budowlana - fot. Lakma
fot. Lakma
Rodzina profesjonalnych uszczelniaczy marki SPEC wzbogaciła się o nowy produkt – Kotwę chemiczną. Kotwa chemiczna SPEC to dwuskładnikowa żywica poliestrowa bez styrenu służąca do kotwienia elementów o najwyższym stopniu odpowiedzialności.

Dzięki wysokiej przyczepności do podłoża oraz ogromnej twardości tworzy adhezyjno-kształtowe połączenie o najwyższych parametrach wytrzymałościowych. Odpowiednio zadozowana do otworu pozwala na wklejanie różnych elementów montażowych takich jak haki, śruby czy pręty gwintowane, co pozwala na wieszanie na nich elementów o najwyższych ciężarach. Kotwienie chemiczne to obecnie najbezpieczniejsze zamocowanie zarówno do materiałów pełnych jak i tych z pustymi przestrzeniami.

Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Lakma
Nowości z firmy Lakma
Czytelnia firmy Lakma
Poradnik firmy Lakma
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt