chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » TYTAN PROFESSIONAL ENERGY 2020

TYTAN PROFESSIONAL ENERGY 2020

07.08.2015
Nowy klej TYTAN Professional ENERGY 2020 to komponent jedynego certyfikowanego przez Instytut Techniki Budowlanej energooszczędnego systemu montażu warstwowego ProEnergy. Największą przewagą kleju w kategorii profesjonalnej chemii budowlanej jest możliwość użycia zarówno przy mocowaniu taśm okiennych jak i gumy EPDM. To pierwszy taki produkt na rynku dedykowany montażystom stolarki otworowej.

Chemia budowlana - Klej TYTAN Professional ENERGY 2020
Klej TYTAN Professional ENERGY 2020
Oferta produktowa Seleny, prekursora chemii budowlanej, należy do najszerszych na rynku nie tylko w Polsce, ale i na świecie. W zależności od grup asortymentowych, udział spółki w branży waha się od kilkunastu nawet do kilkudziesięciu %. Obecność w segmencie piany i silikony na rynku krajowym dochodzi do 40 %, a więc główną grupą Klientów -Wykonawców są montażyści.

-Bliska i stała współpraca z tą grupą Wykonawców sprawia, że pod marką TYTAN Professional powstają produkty, które odpowiadają na ich faktyczne potrzeby i przede wszystkim znacznie ułatwiają im prace. Najnowszą odpowiedzią na zawodowe bolączki Montażystów jest jednoskładnikowy klej montażowy, którego mogą używać do mocowania taśmy okiennej, ale także do klejenia gumy EPDM. To pierwszy taki klej na rynku. Trzeba również zaznaczyć, że wchodzi w skład systemu TYTAN ProEnergy przeznaczonego do energooszczędnego montażu warstwowego, który jako jedyny został certyfikowany przez ITB. – zaznacza Magdalena Murzyn, Product Manager w Selenie SA.

Chemia budowlana - TYTAN PROFESSIONAL ENERGY 2020
Hybrydowy klej TYTAN Professional ENERGY 2020 utwardza się pod wpływem wilgoci z powietrza, nie zawiera rozpuszczalników, izocyjanianów ani wody. Przeznaczony jest do różnorodnych prac montażowych i wykończeniowych w budownictwie.

- Jednym z większych problemów przy montażu okien jest wszechobecny kurz i pył. Stosowane taśmy, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne bardzo szybko łapią wszystkie zanieczyszczenia pyliste i wtedy pojawia się duże ryzyko, że nie uda się ich użyć poprawie, a czasem nawet w ogóle przykleić. TYTAN Professional ENERGY 2020 idealnie sprawdza się przy doklejeniu włókniny, a tym samym daje gwarancję łączenia i wykonania perfekcyjnego montażu stolarki otworowej. To niezwykle ważna kwestia, tym bardziej przy wymagającym i precyzyjnym montażu energooszczędnym – stwierdza Marcin Marchewka, montażysta, który od kilkunastu lat pracuje na produktach TYTAN Professional.

Pozostałe zalety kleju:


- szybki i bardzo mocny chwyt początkowy,
- wyjątkowo elastyczna spoina,
- wysoka wytrzymałość końcowa,
- jednostronna aplikacja,
- odporny na warunki atmosferyczne i UV,
- doskonała przyczepność do większości podłoży.

Zastosowanie kleju:


- przyklejanie gumy EPDM do fasad,
- klejenie różnorodnych elementów do podłoży drewnianych, szklanych, betonowych, metalowych (eloksalowane/lakierowane aluminium, ołów, miedź, mosiądz, stal, cynk), żywicy epoksydowej i z tworzyw sztucznych

Więcej informacji o kleju znajdziesz tu: http://bit.ly/1JNTGE3
Więcej informacji o produktach na stronie: www.tytan.pl

REKLAMA:


Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Selena
Nowości z firmy Selena
Czytelnia firmy Selena
Poradnik firmy Selena
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt