chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Austrotherm laureatem Top Marki 2015

Austrotherm laureatem Top Marki 2015

16.07.2015
W tegorocznej, jedenastej edycji ogólnopolskiego plebiscytu „Laur Konsumenta 2015”, marka Austrotherm otrzymała prestiżową nagrodę – Laur Konsumenta Top Marka 2015 w kategorii „Producenci styropianu”.

Chemia budowlana -  Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm
Wyróżnienie Top Marka przyznawane jest w oparciu o pozycję oraz dynamikę rozwoju tylko tym firmom, które w ostatnich latach zajęły szczególną pozycję w swojej branży oraz są rozpoznawalne i wysoko oceniane przez klientów. Zwycięzców wybierają sami konsumenci, co sprawia, że program jest obiektywnym źródłem informacji na temat najlepszych marek, dostępnych na rynku.

Laur Konsumenta to największy ogólnopolski program konsumencki, wyróżniający firmy, które dzięki uczciwej i ciężkiej pracy na rzecz jakości swoich produktów zasłużyły na zaufanie ze strony odbiorców i tym samym plasują się na pozycji lidera w swojej branży. Do grona tych marek należy również firma Austrotherm, oferująca szeroki wachlarz innowacyjnych produktów. Stabilna jakość materiałów daje gwarancję najwyższego komfortu w obszarach ich zastosowań.
REKLAMA:


Źródło: Austrotherm


Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt