chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Austrotherm ponownie z tytułem Budowlanej Marki

Austrotherm ponownie z tytułem Budowlanej Marki

02.07.2015
Firma Austrotherm, polski producent styropianu z ponad dwudziestoletnią tradycją, został uhonorowany Budowlaną Marką Roku 2015.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm
Podczas czerwcowej Gali, ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku wręczyło statuetki najlepszym firmom budowlanym w Polsce. Budowlana Marka Roku to wspaniała idea i niezwykle cenne trofeum, ponieważ przyznawane jest przez najważniejsze jury w Polsce, czyli profesjonalne grono fachowców. To oni na co dzień wybierają produkty marki Austrotherm – produkty o gwarantowanej jakości, które na każdej płaszczyźnie spełniają ich wysokie oczekiwania. Nagroda ta to również wyraz zaufania, który wyróżnia produkty Austrotherm na tle konkurencji.
Potwierdza się, że o sile marki decyduje solidny produkt. To cenne trofeum dowodzi, że ponad dwadzieścia lat ciężkiej, ale przede wszystkim uczciwej pracy przynosi efekty. Cierpliwość, konsekwencja i rzetelność w działaniu dają podstawy do stworzenia silnej i niezawodnej marki, która cieszy się niezmiennie ogromnym zaufaniem odbiorców.

Chemia budowlana - Fot. Waldemar Mulhstein
Fot. Waldemar Mulhstein
Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt