chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Liga Fachowców- nowy program od firmy FAST

Liga Fachowców- nowy program od firmy FAST

04.05.2015
Nowy program Liga Fachowców wystartował 1 maja 2015r. i jest on skierowany do wykonawców i inwestorów budowlanych. Punkty z produktów FAST wymieniane są na nagrody rzeczowe i doładowania karty przedpłaconej.

Chemia budowlana -  Fot. FAST
Fot. FAST
Udział w Lidze Fachowców mogą brać zarówno hurtownicy, jak i klienci detaliczni. Do programu można dołączyć poprzez rejestrację na stronie internetowej www.ligafachowcow.pl lub wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego pocztą tradycyjną.

Uczestnictwo w programie jest bardzo proste - wystarczy kupować produkty FAST objęte promocją, wycinać lub też odklejać z nich punkty i wklejać na kartę, którą należy wysłać do organizatora. Po zliczeniu punktów zostaną one zaksięgowane na indywidualnym koncie uczestnika.

REKLAMA:


Zebrane punkty mogą zostać zamienione na nagrody rzeczowe lub też doładowanie na kartę przedpłaconą, która daje nieograniczone możliwości na wykorzystanie punktów zebranych w Lidze Fachowców. Na stronie internetowej umieszczony został przelicznik, który ułatwi oszacowanie zebranej dotychczas kwoty. Program posiada również strefę VIP do której można dołączyć po zebraniu odpowiedniej liczby punktów.

Dzięki platformie Opensystem - Bonus Systems posiadacze karty przedpłaconej Liga Fachowców zyskują zniżki i rabaty u ponad 5 000 partnerów w całym kraju. Dodatkowo gotówkę zgromadzoną na karcie można wypłacać i dowolnie wykorzystywać.
Chemia budowlana -  Fot. FAST
Fot. FAST


Źródło: FAST

Autor: Fast - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Fast
Nowości z firmy Fast
Czytelnia firmy Fast
Poradnik firmy Fast
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt