chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Silikonowy klej do luster LAKMA najlepszym innowacyjnym produktem 2015 roku

Silikonowy klej do luster LAKMA najlepszym innowacyjnym produktem 2015 roku

27.03.2015
11 marca bieżącego roku, w trakcie największych międzynarodowych targów budowlanych w Polsce BUDMA w Poznaniu odbyło się wręczenie statuetek Top Builder. Podczas uroczystej gali wyróżniony został Silikonowy Klej do luster i szkła lacobel firmy LAKMA.

Chemia budowlana -  Fot. LAKMA
Fot. LAKMA
TOP Builder jest jedną z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku budowlanym. Statuetka przyznawana jest między innymi za najwyższej jakości innowacyjne produkty i rozwiązania stosowane w budownictwie.

Silikonowy klej do luster LAKMA jest bezrozpuszczalnikowym, bezbarwnym klejem niezastąpionym przy klejeniu mozaik lustrzanych oraz przy bezpośrednim mocowaniu luster dekoracyjnych do różnych podłoży typu glazura, szkło, tynki czy beton. Produkt umożliwia także uszczelnianie obrzeży luster oraz ich osadzanie w ramach metalowych, drewnianych lub z tworzyw sztucznych. Silikonowy klej do luster LAKMA charakteryzuje się neutralnym systemem utwardzania, dzięki któremu nie emituje szkodliwych substancji, oraz nie powoduje przebarwień na lustrach.
REKLAMA:


To już drugie takie wyróżnienie dla Firmy LAKMA. W 2010 roku statuetkę otrzymał Żywiczny uszczelniacz dekarski.

Przyznane nagrody potwierdzają najwyższą jakość produktów LAKMA oraz świadczą o dynamicznym rozwoju firmy.

Źródło: LAKMA
Przeczytaj również: Lakma Złotym Płatnikiem 2016
Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Lakma
Nowości z firmy Lakma
Czytelnia firmy Lakma
Poradnik firmy Lakma
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt