chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Kleje T-Rex ze statuetką TopBuilder 2015

Kleje T-Rex ze statuetką TopBuilder 2015

19.03.2015
Produkty firmy Soudal po raz kolejny nagrodzone statuetką TopBuilder. Decyzją Kapituły konkursu w tym roku wyróżnione zostały nowe kleje montażowe T-REX wzmocnione włóknem sztucznym. Nagrody TopBuilder już od 7 lat przyznawane są najbardziej innowacyjnym produktom i rozwiązaniom budowlanym.

Chemia budowlana -  Fot. Soudal
Fot. Soudal
Wyróżnienie, które otrzymaliśmy bardzo nas cieszy, ale przede wszystkim mobilizuje do dalszej pracy. Nagrodzone przez Kapitułę Kleje T-REX, to przede wszystkim produkty wytrzymałe i wielofunkcyjne. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań uzyskaliśmy możliwość trwałego mocowania ciężkich elementów budowlanych i materiałów dekoracyjnych do większości rodzajów gładkich i porowatych powierzchni – mówi Sebastian Karczmarczyk, Kierownik ds. Sprzedaży Soudal Sp. z o.o.

W odróżnieniu od standardowych klejów montażowych na bazie wodnej czy kauczuków syntetycznych, serię nowych klejów T-REX firmy Soudal oparto na innowacyjnej formule wzmocnionej włóknami syntetycznymi. Produkty charakteryzuje bardzo wysoka siła spojenia początkowego, doskonała przyczepność do większości rodzajów podłoży budowlanych oraz możliwość stosowania w pracach zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.
Przeczytaj również: Wykonawcy wybierają Soudal
REKLAMA:


TopBuilder to jedna z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku budowlanym. Konkurs adresowany jest do firm budowlanych oraz przedsiębiorstw oferujących rozwiązania dla budownictwa. Celem TopBuilder jest wyróżnienie najbardziej innowacyjnych produktów i rozwiązań.

Wręczenie statuetek odbyło się podczas drugiego dnia Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2015 w Poznaniu.

Źródło: Soudal
Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Soudal
Nowości z firmy Soudal
Czytelnia firmy Soudal
Poradnik firmy Soudal
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt