chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Soudal z podwójnym wyróżnieniem „Budowlana Firma Roku” i „Osobowość Branży

Soudal z podwójnym wyróżnieniem „Budowlana Firma Roku” i „Osobowość Branży Budowlanej”

05.03.2015
Soudal wygrywa podwójnie! Światowy potentat na rynku chemii budowlanej po raz kolejny znalazł się w gronie laureatów nagrody „Budowlana Firma Roku” przyznawanej przez miesięcznik Builder. Redakcja i Rada Programowa pisma doceniła również wybitne osiągnięcia Andrzeja Kaczora, Dyrektora Zarządzającego Soudal Polska, przyznając mu tytuł „Osobowości Branży Budowlanej”.

Chemia budowlana -  Fot. Soudal
Fot. Soudal
Prestiżowe nagrody „Budowlana Firma Roku” przyznawane od 12 lat przez miesięcznik Builder to wyróżnienie najwyższej klasy, otrzymywane za dokonania, dobre wyniki i innowacyjność oferowanych rozwiązań. Wśród wyróżnionych nie mogło zabraknąć Soudal, wiodącego producenta chemii budowlanej i jednego z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży.

Podczas XII Gali Buildera redakcja i Rada Programowa miesięcznika postanowiła po raz pierwszy w 12-letniej tradycji uhonorować tytułem „Osobowość Branży Budowlanej” osoby odpowiedzialne za skuteczne zarządzanie i sukces firm na rynku budowlanym. W gronie osób imponujących odwagą, wytrwałością, determinacją i intuicją w podejmowanych przedsięwzięciach znalazł się Andrzej Kaczor, Dyrektor Zarządzający Soudal Polska.
Przeczytaj również: Wykonawcy wybierają Soudal
REKLAMA:


Chemia budowlana -  Fot. Soudal
Fot. Soudal
Mimo, że ubiegły rok był dla branży sporym wyzwaniem, dzięki przemyślanej strategii rozwoju Soudal mógł pochwalić się wieloma osiągnięciami. Nagrody przyznane przez miesięcznik Builder potwierdzają, że dbałość o nieustanny rozwój firmy w Polsce i na świecie stanowi najlepszą receptę na sukces.

Źródło: Soudal

Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Soudal
Nowości z firmy Soudal
Czytelnia firmy Soudal
Poradnik firmy Soudal
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt