chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Austrotherm Budowlaną Firmą Roku 2014

Austrotherm Budowlaną Firmą Roku 2014

16.02.2015
Już po raz dwunasty wręczono nagrody w konkursie organizowanym przez wydawnictwo PWB Media, wydawcę Buildera, fachowego miesięcznika dla budownictwa, architektury i biznesu.

Chemia budowlana -  Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm
Kapituła nagrodziła przedsiębiorstwa, które w trudnych warunkach rynkowych poprzez skuteczne zarządzanie, innowacyjne rozwiązania, a przede wszystkim stabilność i rzetelność odnoszą sukcesy i stanowią solidne filary polskiego budownictwa.
Zaszczytnym tytułem Budowlanej Firmy Roku 2014 została uhonorowana firma Austrotherm, a prezes zarządu Anna Śpiewak tytułem Osobowość Branży.

Wydawca Buildera, Marek Zdziebłowski podkreślił, że na szczególne słowa uznania zasługują prezesi firm – osoby nietuzinkowe, które budzą szacunek i uznanie poprzez swoją odwagę, determinację, a przede wszystkim wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia zamierzonego celu. W gronie tych zacnych osobowości znalazła się również Anna Śpiewak, prezes zarządu Austrotherm, która, jak podkreślił Dominik Suwiński, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży, idealnie wpisuje się w ten wizerunek poprzez swoją heroiczną walkę o etyczne działania w branży budowlanej.
REKLAMA:


Chemia budowlana -  Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm
Tytuł Budowlanej Firmy Roku przyjmuję jako wyraz uznania za lata wytężonej pracy na rzecz poprawy jakości materiałów termoizolacyjnych na polskim rynku. Nagrodę dedykuję wszystkim osobom, które współtworzą firmę, dbając o utrzymanie najwyższych standardów i zapewniając odbiorcom produkty najlepszej jakości. Wsparcie w postaci tego typu przedsięwzięć jest dla nas dodatkowym bodźcem do działania i napawa nas optymizmem oraz wiarą w to, że nasza praca i wysiłek zostają docenione i nie idą na marne – powiedziała Anna Śpiewak, prezes zarządu Austrotherm.

Źródło: Austrotherm

Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt