chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Lafarge obejmuje pełną kontrolę nad firmą Contractor

Lafarge obejmuje pełną kontrolę nad firmą Contractor

21.01.2015
Lafarge przejął pełną kontrolę nad krakowską spółką Contractor stając się jej jedynym udziałowcem. To strategiczne posunięcie pozwoli na umocnienie pozycji Lafarge na rynku Polski południowej, a Małopolska i Śląsk dołączą do Warszawy, Poznania i Trójmiasta jako kluczowe obszary w rozwoju działalności betonowej Lafarge w Polsce.

- Włączenie spółki Contractor do Grupy Lafarge daje jej możliwości rozwoju w dwóch obszarach: kultury bezpieczeństwa oraz innowacyjności i jakości produktów. Inwestujemy w bezpieczeństwo naszych pracowników oraz podwykonawców. Inwestujemy także w technologię produkcji unikatowych na polskim rynku produktów specjalnych – powiedział Janusz Miłuch, dyrektor generalny linii produktowej betonu Lafarge w Polsce. Już dzisiaj nasze produkty specjalne Agilia Sols A oraz Artevia dostępne są w wytwórniach Contractora w Krakowie i Czernichowie, a od kwietnia będą mogli z nich również korzystać klienci węzłów w Tychach i Tarnowie – dodaje Miłuch.

Lafarge to także dbałość o środowisko naturalne, przejawiająca się również przy wyborze dostawców do naszych zakładów. Od października 2013 roku Spółka Lafarge Kruszywa i Beton posiada certyfikaty Systemu Zarządzania Środowiskowego zgodnie z wymaganiami normy ISO 14001:2004, rokrocznie zwiększając liczbę certyfikowanych wytwórni.
Przeczytaj również: Popiół z Siekierek
REKLAMA:


Źródło: Lafarge

Autor: Lafarge - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Lafarge
Nowości z firmy Lafarge
Czytelnia firmy Lafarge
Poradnik firmy Lafarge
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt