chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Jak prawidłowo kleić płytki na tarasach?

Jak prawidłowo kleić płytki na tarasach?

04.12.2014
Klejenie okładzin ceramicznych na tarasach, nad pomieszczeniami ogrzewanymi z zastosowaniem jastrychu drenażowego.

Chemia budowlana - Fot.quick-mix
Fot.quick-mix


Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym to miejsce w budynku, które szczególnie narażone jest na niekorzystne wpływy warunków atmosferycznych i działanie obciążeń mechanicznych. Zimą to głównie cykliczne zamarzanie i odmarzanie wody, szokowe zmiany temperatury (dzień – noc) oraz dyfundująca para wodna z ogrzewanych pomieszczeń umiejscowionych pod nim.
REKLAMA:


Firma quick-mix oferuje kompletny system z jastrychem drenażowym, który zagwarantuje wieloletnie bezawaryjne jego użytkowanie. System składa się z izolacji paroszczelnej i termicznej, warstwy spadkowej, obróbek aluminiowych, gruntów, zapraw oraz taśm uszczelniających i dylatacyjnych, kitów silikonowych, jastrychu drenażowego, sznurów dylatacyjnych, szlamów i zapraw fugowych.

Zobacz film przedstawiający prawidłowy montaż poszczególnych warstw: Taras z jastrychem drenażowym przy zastosowaniu okładzin ceramicznych wg Quick-Mix.


Autor: Quick-mix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Quick-mix
Nowości z firmy Quick-mix
Czytelnia firmy Quick-mix
Poradnik firmy Quick-mix
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt