chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Primacol na targach w Kazachstanie

Primacol na targach w Kazachstanie

16.09.2014
Przedstawiciele firmy Unicell Poland Sp. z o.o., producenta chemii budowlanej marek Primacol i LuxDecor, wzięli udział w międzynarodowych specjalistycznych targach budowlanych KazBuild 2014, które odbyły się w dniach 2-5 września br. w kazachskim mieście Ałmaty.

Chemia budowlana - Fot. Unicell Poland Sp. z o.o.
Fot. Unicell Poland Sp. z o.o.
Na stoisku firmy Unicell Poland Sp. z o.o. zaprezentowano produkty marek Primacol Professional, Primacol Decorative oraz LuxDecor. Zwiedzający mieli możliwość zapoznania się z właściwościami poszczególnych linii oraz nawiązania kontaktów biznesowych zarówno z przedstawicielami producenta, jak i dystrybutorami z Kazachstanu.
-Rynki wschodnie są bardzo ważnym punktem na naszej mapie handlowej – mówi Bartłomiej Sawulski, Dyrektor Działu Marketingu i Rozwoju w firmie Unicell Poland Sp. z o.o. Kierujemy tam istotną część naszej produkcji, dlatego też zależy nam również na jak najlepszym kształtowaniu świadomości na temat właściwości produktów naszych marek wśród tamtejszych wykonawców. Organizujemy więc szkolenia produktowe oraz staramy się uczestniczyć w poszczególnych targach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w KazBuild. Sądzę więc, że to wydarzenie na stałe wpisze się do naszego kalendarza wystawienniczego.
Targi KazBuild to największe specjalistyczne targi budowlane w Kazachstanie. W tym roku przypadła 21 edycja wydarzenia. Impreza ma rangę międzynarodową i skupia wystawców z wielu państw, nie tylko z dawnego Bloku Wschodniego.


Autor: Unicell Poland - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Unicell Po
Nowości z firmy Unicell Poland
Czytelnia firmy Unicell Poland
Poradnik firmy Unicell Poland
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt