chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Warszawska patelnia w nowych kolorach

Warszawska patelnia w nowych kolorach

12.09.2014
W sobotę 6 września br. kolorową metamorfozę przeszło jedno z najczęściej uczęszczanych miejsc w Warszawie – słynny plac „patelnia”, znajdujący się przy stacji metro Centrum. Tego dnia aż 180 osób chwyciło za pędzle i wspólnie odmalowało ścianę, znajdującą się przy „patelni”. Wydarzenie odbyło się za sprawą wspólnej inicjatywy Dulux Let’s Colour z akcją „Warszawa jest trendy”.

Chemia budowlana - Malowane patelni, Fot. Dulux
Malowane patelni, Fot. Dulux
W minioną sobotę fani kolorowej zmiany na lepsze, a także miłośnicy Warszawy spotkali się, aby wspólnie zmienić oblicze słynnej „patelni” – miejsca, przez które każdego dnia przewijają się dziesiątki tysięcy warszawiaków. W ramach akcji Dulux Let’s Colour oraz „Warszawa jest trendy” mieszkańcy stolicy dokonali „kolorowej rewolucji” – odmalowali ścianę znajdującą się przy „patelni”. Wspaniała pogoda sprawiła,
że do wspólnego malowania przystąpiło aż 180 mieszkańców stolicy, którzy zużyli aż 300 litrów farby!

Chemia budowlana - Malowanie patelni, Fot. Dulux
Malowanie patelni, Fot. Dulux
- Warszawa była kolejnym etapem na trasie kolorowej rewolucji Dulux Let’s Colour. Fantastyczna pogoda i wspaniała atmosfera sprawiły, że aż 180 mieszkańców stolicy postanowiło chwycić pędzel w dłoń i wspólnie upiększyć „patelnię”. Do stworzenia muralu zużyliśmy 300 litrów farby! To dzięki warszawiakom wspólna inicjatywa Dulux Let’s Colour i akcji „Warszawa jest trendy” zakończyła się spektakularnym sukcesem. Jestem wdzięczny mieszkańcom Warszawy za świetną zabawę w ramach akcji Dulux Let’s Colour, dzięki im „patelnia” nabrała znacznie więcej kolorów – mówi Piotr Cywiński, przedstawiciel marki Dulux.

REKLAMA:


Chemia budowlana - Malowanie patelni, Fot. Dulux
Malowanie patelni, Fot. Dulux
Jak odmienić otaczającą rzeczywistość, aby stała się bardziej kolorowa i przyjazna?
Przepis jest prosty – trzeba skrzyknąć mieszkańców, chwycić za pędzle, a następnie malować, malować i jeszcze raz malować. Dowodem na to, że to działa jest inicjatywa Dulux Let’s Colour – prawie 100 pomalowanych lokalizacji, tysiące malujących, tysiące litrów farby zużyte w ciągu trzech lat trwania akcji.

Autor: Dulux - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Dulux
Nowości z firmy Dulux
Czytelnia firmy Dulux
Poradnik firmy Dulux
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt