chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Federico Tonetti nowym Dyrektorem Zarządzającym Lafarge w Polsce

Federico Tonetti nowym Dyrektorem Zarządzającym Lafarge w Polsce

11.09.2014
Z dniem 1 października 2014 roku, Federico Tonetti obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzającego Lafarge w Polsce, zastępując Bruno Roux, który zostanie Dyrektorem Zarządzającym Lafarge w Kanadzie Wschodniej. Federico Tonetti rozpoczął karierę w Lafarge w 2008 roku. Pracował na wielu stanowiskach, m.in. Kierownika ds. Strategii na poziomie Grupy, Dyrektora ds. Betonu w Europie Środkowej i Wschodniej, Wiceprezesa i Dyrektora Generalnego ds. Betonu w Kanadzie Zachodniej.

Chemia budowlana - Federico Tonetti Fot. Lafarge
Federico Tonetti Fot. Lafarge
- Przez dwa lata mieszkałem i pracowałem w Polsce, którą postrzegam jako dynamicznie rozwijający się kraj. Jestem dumny, że wraz z zespołem Lafarge mogę brać udział w rozwoju polskiego rynku. Chciałbym aby nasze działania i rozwiązania Lafarge mogły zaspokoić stale rosnące potrzeby naszych klientów – powiedział Federico Tonetti, nowy Dyrektor Zarządzający Lafarge w Polsce.

Zanim dołączył do Lafarge, Federico Tonetti pracował dla firm Legrand, Pirelli Energy Cables & Systems oraz Bain & Company w Mediolanie, Berlinie i Paryżu. Jest z pochodzenia Włochem, ukończył studia MBA w Instituto de Empresa w Madrycie i studia z Business Administration na Uniwersytecie L.Boconi w Mediolanie. Jest żonaty, ma dwóch synów i mówi biegle w pięciu językach, między innymi po polsku. Ma 42 lata.
Przeczytaj również: Popiół z Siekierek
Autor: Lafarge - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Lafarge
Nowości z firmy Lafarge
Czytelnia firmy Lafarge
Poradnik firmy Lafarge
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt