chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Piana montażowa TYTAN ENERGY 2020 firmy Selena

Piana montażowa TYTAN ENERGY 2020 firmy Selena

24.07.2014
Piana Tytan Energy 2020 to pierwsza dostępna na rynku piana montażowa dedykowana bezpośrednio dla budownictwa energooszczędnego. Używana w izolacji stolarki otworowej redukuje straty ciepła nawet do 60%. Teraz można ją kupić wraz z pistoletem zwiększającym wydajność piany aż o 30%.

Chemia budowlana - Fot. Selena
Fot. Selena
Energooszczędna Piana Tytan Professional Energy 2020 to znakomite rozwiązanie dla inwestorów i montażystów stolarki szukających rozwiązań dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego, gdzie istotne są wysokie parametry izolacyjne produktów. Piana Energy 2020 skutecznie i trwale eliminuje mostki termiczne, idealnie nadaje się do energooszczędnego montażu okien i drzwi, uszczelniania miejsc, w których istnieje ryzyko pojawienia się mostków termicznych, do izolacji termicznej oraz uszczelniania złączy dachowych, ścianowych i stropowych.

Tytan Professional Energy 2020 to piana szybkoschnąca, która nadaje się do obróbki wstępnej już po około dwudziestu pięciu minutach od użycia. Charakteryzuje się bardzo gęstą, jednorodną strukturą, wybitną przyczepnością do PVC oraz bardzo małym przyrostem, dzięki czemu możemy precyzyjnie wypełniać szczeliny i uchronić się przed obcinaniem piany po utwardzeniu.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Selena
Fot. Selena
Piana Tytan Professional Energy 2020, której reklamy telewizyjne już w lipcu można było oglądać w trakcie transmisji z meczów Mistrzostw Świata 2014 w piłce nożnej w Brazylii, teraz dostępna jest w sprzedaży z wyjątkowym pistoletem TYTAN STANDARD MAX. Pistolet dostępny jest do wyczerpania zapasów, wyłącznie w promocji przy zakupie pian TYTAN. TYTAN STANDARD MAX zwiększa wydajność piany z jednej puszki aż do 30%. Stało się to możliwe przede wszystkim dzięki zastosowanemu w nim nowemu zaworowi, który umożliwia maksymalne otwarcie gniazda pistoletu.

Źródło: Selena

(MZ)
Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Selena
Nowości z firmy Selena
Czytelnia firmy Selena
Poradnik firmy Selena
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt