chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Powłoka poliuretanowa PUR Uni Color firmy Remmers

Powłoka poliuretanowa PUR Uni Color firmy Remmers

18.07.2014
Istnieje wiele różnych powłok posadzkowych. Od kilku lat szczególną uwagę zwraca się na unikanie zagrożenia ludzi emisjami lotnych związków organicznych VOC w miejscach ich przebywania. Z tego powodu stosować wolno wyłącznie powłoki dopuszczone do użycia w tym obszarze. PUR Uni Color firmy Remmers to bezemisyjny system poliuretanowy, spełniający wytyczne AgBB Niemieckiego Instytutu Techniki Budowlanej.

Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers
Elastyczna, pigmentowana powłoka poliuretanowa PUR Uni Color nadaje się do stosowania w przemyśle i rzemiośle. Z jej użyciem można wykonywać trwałe, estetyczne i efektowne posadzki w pomieszczeniach wystawowych i montażowych, w lokalach handlowych, przedszkolach, szkołach i szpitalach – na przykład w kolorze jasnoszarym i wielu innych. ta uniwersalna powłoka na bazie surowców odnawialnych składa się z masy bazowej i utwardzacza i cechuje się wysoką odpornością na ścieranie. Dzięki swojej elastyczności powłoka ma zdolność tłumienia kroków, co sprawia, że użytkownicy odczuwają duży komfort podczas chodzenia. W budynkach publicznych szczególnie istotne jest bezspoinowe układanie powłoki, umożliwiające jej ekonomiczne i bezproblemowe czyszczenie. PUR Uni Color jest odporna na uderzenia i chemikalia i wytrzymuje obciążenia mechaniczne od małych do średnich. Sposób stosowania jest prosty: z reguły PUR Uni Color nakłada się na powłokę gruntującą i na zakończenie zamyka na przykład za pomocą PUR Aqua Top 2K M.

Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers


REKLAMA:Źródło: Remmers

(MZ)

Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Remmers
Nowości z firmy Remmers
Czytelnia firmy Remmers
Poradnik firmy Remmers
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt