chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Austrotherm Srebrną Budowlaną Marką Roku 2014

Austrotherm Srebrną Budowlaną Marką Roku 2014

24.06.2014
13 czerwca 2014 roku w hotelu Lord w Warszawie odbyła się uroczysta, jubileuszowa gala wręczania nagród Budowlana Marka Roku 2014. ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. już po raz dziesiąty wyłoniło grono marek budowlanych, cieszących się największym zaufaniem fachowców.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm
Na podstawie ogólnopolskiego badania i preferencji firm wykonawczych, organizator nagrodził producentów materiałów budowlanych. W ich gronie, uzyskując tytuł Srebrnej Budowlanej Marki Roku 2014 w kategorii Materiały termoizolacyjne - styropian, znalazła się firma Austrotherm. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza niezmienną, wysoką jakość produktów oraz sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych.

Chemia budowlana - U. Maliszewska, Fot. Austrotherm
U. Maliszewska, Fot. Austrotherm
Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny firma Austrotherm znalazła się w zaszczytnym gronie laureatów. Otrzymane wyróżnienie cieszy tym bardziej, że w tym roku obchodzimy Jubileusz 20-lecia działalności firmy na rynku polskim. Tym samym jest dowodem niesłabnącego zaufania wobec naszej marki ze strony szerokiego grona fachowców, ceniących produkty o gwarantowanej jakości. Nagroda jest dla nas nie tylko ogromnym wyróżnieniem, ale przede wszystkim stanowi mobilizację do utrzymywania jakości naszych produktów na jak najwyższym poziomie – podkreśliła Urszula Maliszewska, dyrektor handlowy firmy Austrotherm.
REKLAMA:


Źródło: Austrotherm

(G)

Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt