chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Seminaria z cyklu Akademii SOLBET na Pomorzu

Seminaria z cyklu Akademii SOLBET na Pomorzu

12.06.2014
Po spotkaniach z projektantami, kierownikami budów, inspektorami nadzoru w Poznaniu, Warszawie oraz Płocku, przyszedł czas seminarium na Szczecin i Koszalin. W dniu 02.06.2014. odbyło się seminarium w Szczecinie, natomiast następnego dnia w Koszalinie. Oba seminaria były zorganizowane przez Zachodniopomorską Okręgową Izbę Inżynierów w Szczecinie oraz Oddział Izby w Koszalinie oraz przez firmę SOLBET.

Chemia budowlana - Fot. Solbet
Fot. Solbet
Prelegentami seminariów byli doktorzy z Politechniki Śląskiej w Gliwicach dr hab. inż. Łukasz Drobiec, dr inż. Radosław Jasiński oraz specjaliści w firmy SOLBET: mgr inż. Lech Misiewicz oraz mgr inż. Tomasz Rybarczyk. Tematem przewodnim były ściany wypełniające. W trakcie seminarium omówiono zagadnienia związane z projektowaniem, wykonawstwem oraz powstawaniem uszkodzeń ścian wypełniających. Zaprezentowano też najnowsze wyniki badań ścian wypełniających i omówiono kwestie projektowania w świetle uzyskanych wyników. Specjaliści z Politechniki Śląskiej są m.in. współautorami monografii „Konstrukcje Murowe” – wydawnictwa PWN. Pierwszy tom już się ukazał, obecnie prace trwają nad tomem drugim i trzecim.

Tematyka seminarium cieszyła się dużym zainteresowaniem słuchaczy. W trakcie seminarium zadawano wiele pytań zarówno podczas prezentacji jak i w kuluarach. Każdy uczestnik seminarium otrzymał m.in. Zeszyt techniczny „Ściany Wypełniające – Projektowanie i wykonawstwo”. Poradnik ten został opracowany specjalnie, w ramach cyklu seminariów Akademii SOLBET i stanowi bogaty materiał merytoryczny, przydatny osobom sprawującym samodzielne funkcje techniczne. A na koniec seminarium wśród uczestników były losowane książki „Konstrukcje Murowe” oraz pamięci USB.
REKLAMA:


Źródło: Solbet

(G)

Autor: Solbet - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Solbet
Nowości z firmy Solbet
Czytelnia firmy Solbet
Poradnik firmy Solbet
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt