chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Tynk marmurowy Francesco GUARDI Collezione firmy LAKMA

Tynk marmurowy Francesco GUARDI Collezione firmy LAKMA

12.05.2014
Tynki marmurowe z kolekcji Francesco Guardii, firmy LAKMA, to linia ekskluzywnych mas dekoracyjnych, produkowanych na bazie najwyższej jakości żywicy akrylowej oraz naturalnych niebarwionych kruszyw marmurowych o grubości ziarna od 1,2 do 1,8 mm. Produkt dostępny jest w 10 oryginalnych kolorach „stworzonych przez naturę”. Świetnie sprawdzi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Chemia budowlana - Tynk marmurowy Francesco Guardi, Fot. Lakma
Tynk marmurowy Francesco Guardi, Fot. Lakma
Tynk marmurowy Francesco Guardi przeznaczony jest do wykonywania trwałych, dekoracyjnych wypraw tynkarskich. Dzięki wysokim parametrom wytrzymałościowym oraz odporności na zmienne czynniki atmosferyczne może być wykorzystywany do ozdabiania cokołów, fragmentów elewacji, ścian balkonów lub powierzchni ogrodzeń betonowych. Dodatkowo dzięki swoim wyjątkowym walorom dekoracyjnym doskonale sprawdza się przy dekoracjach wnętrz w pomieszczeniach takich jak pokój dzienny, kuchnia, łazienka czy korytarz.

Źródło: Lakma(MZ)

REKLAMA:


Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Lakma
Nowości z firmy Lakma
Czytelnia firmy Lakma
Poradnik firmy Lakma
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt