chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowe odcienie farb Jedynka Ogród Barw-piękno naturalnych kolorów

Nowe odcienie farb Jedynka Ogród Barw-piękno naturalnych kolorów

28.03.2014
W kolekcji Jedynka® Ogród Barw pojawiły się cztery nowe kolory, opracowane we współpracy z architektem: „promyk słońca” (rekomendowany jako kolor sezonu Jedynka®), „kwiat lipy”, „piaskowa alejka” i „poranna mżawka”. Odcienie te idealnie łączą się z innymi tonacjami z kolekcji, aranżując przestrzeń idealną do spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

Chemia budowlana - Fot. Jedynka
Fot. Jedynka
Niejednokrotnie zastanawiamy się, gdzie szukać inspiracji do stworzenia stylizacji nowoczesnej, a zarazem pełnej ciepła i harmonii. Idealne podpowiedzi przynosi przyroda. To w naturalnym środowisku powstają urzekające pięknem i doskonałymi kompozycjami kolory - warto przenieść je do naszych prywatnych przestrzeni.

Na bazie takich naturalnych inspiracji oparto kolekcję Jedynka® Ogród Barw. Wprowadzone do niej cztery nowe odcienie wypełniają wnętrze ciepłem, nastrajają optymizmem i pozytywną energią, a jednocześnie odpowiadają najnowszym trendom.

Kolor sezonu Jedynka® - „promyk słońca”


To odcień emanujący świeżością – modny i doskonale komponujący się z innymi kolorami z kolekcji. Napawa radością, rozświetla wnętrze i tworzy niezwykle przyjemną w odbiorze przestrzeń. Doskonale sprawdzi się w pokojach dziennych. W zestawieniu z „subtelnym irysem”, wypełni jadalnię słonecznym klimatem, zachęcającym do długich spotkań w kręgu rodziny i przyjaciół.

„Kwiat lipy”


Delikatna zieleń „kwiatu lipy” wnosi do wnętrza lekkość i dodaje mu „oddechu”. Świetnie ożywia przestrzeń, nadając aranżacji niepowtarzalny, oryginalny charakter. Dobrze komponuje się z ciepłymi nutami kolorystycznymi beżów i brązów, niebanalnie je przełamując. W zestawieniu z „orzechem włoskim” i „kuszącym migdałem”, współtworzy przestrzeń idealną do odpoczynku.

Chemia budowlana - Kwiat lipy, Fot. Jedynka
Kwiat lipy, Fot. Jedynka
Chemia budowlana - Kwitnąca Lilia, Fot. Jedynka
Kwitnąca Lilia, Fot. Jedynka

„Piaskowa alejka”


Ciepły odcień „piaskowej alejki” wypełnia wnętrze przyjemną, optymistyczną atmosferą. Z delikatną „kwitnącą lilią” stanowi doskonałą bazę kolorystyczną subtelnej, a jednocześnie nowoczesnej i eleganckiej aranżacji salonu. Tak oryginalne zestawienie barw nadaje wnętrzu charakter– do dopełnienia stylizacji wystarczą meble o prostej formie i klasycznej kolorystyce.

Zdjęcie „poranna mżawka”


Szarość to kolor neutralny i stonowany. Odcień „porannej mżawki” wystarczy jednak przełamać optymistycznym, żywym akcentem kolorystycznym („młody kabaczek”), by pomieszczenie nabrało zupełnie nowego wymiaru. Ten oryginalny przedpokój to propozycja idealna dla wszystkich miłośników nowoczesnych trendów.

Chemia budowlana - Poranna Mżawka, Fot. Jedynka
Poranna Mżawka, Fot. Jedynka
Chemia budowlana - Promyk słońca, Fot. Jedynka
Promyk słońca, Fot. Jedynka

Jedynka® Ogród Barw to nie tylko szeroki wybór naturalnych, modnych kolorów. Farby te wyróżnia System Potrójnej Aktywności Powłoki, gwarantujący doskonałe krycie, trwałość kolorów oraz mikrowentylację, która umożliwia „oddychanie” ścian. Farby Jedynka® Ogród Barw mają ekologiczną recepturę i tworzą powłokę odporną na zmywanie (powstałe zabrudzenia wystarczy delikatnie przetrzeć w celu ich usunięcia). Produkt charakteryzuje się wysoką wydajnością, szybko schnie i gwarantuje malowanie bez kapania. Dodatkowym atutem jest łagodny zapach podczas malowania i tuż po nim.

Źródło: Jedynka(MZ)

REKLAMA:


Autor: Jedynka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Jedynka
Nowości z firmy Jedynka
Czytelnia firmy Jedynka
Poradnik firmy Jedynka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt