chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Solbet w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Solbet w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie

20.03.2014
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania była kolejną wyższą uczelnią, na której odbyło się seminarium poświęcone technologii oraz zastosowania betonu. Seminarium zorganizowane przez Stowarzyszenie Producentów Betonów, przez uczelnię oraz przez firmy stowarzyszone w SPB odbyło się 13 marca i było skierowane do studentów Wydziału Architektury oraz kadry uczelni.

Firma SOLBET była również obecna na seminarium. Zaprezentowano beton komórkowy w kontekście zrównoważonego rozwoju. To trochę inne spojrzenie na ekologię. Można było m.in. zapoznać się, na czym polega zrównoważony rozwój od pozyskania surowców do produkcji materiałów, poprzez zastosowanie wyrobów budowlanych, użytkowanie budynków aż do ich utylizacji.

Chemia budowlana - Fot. Solbet
Fot. Solbet
Chemia budowlana - Fot. Solbet
Fot. Solbet

Oprócz prezentacji w kuluarach uczelni były ustawione ekspozycje firm oraz stoiska informacyjne, na których można było pobrać materiały techniczne firm biorących udział w seminarium. Kolejne seminarium odbędzie się w kwietniu na Politechnice Rzeszowskiej.

Źródło: Solbet

(G)
Przeczytaj również: Ruszyła Akademia SOLBET 2014
REKLAMA:


Autor: Solbet - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Solbet
Nowości z firmy Solbet
Czytelnia firmy Solbet
Poradnik firmy Solbet
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt