chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Pierwsze seminarium SOLBET na temat ścian wypełniających

Pierwsze seminarium SOLBET na temat ścian wypełniających

17.03.2014
W Poznaniu w hotelu Sheraton, w dniu 12.03.2014. odbyło się pierwsze seminarium SOLBET na temat projektowania i wykonawstwa ścian wypełniających. To pierwsze seminarium dotyczące tego zagadnienia. Seminarium było skierowane do osób zajmujących się projektowaniem oraz do osób pełniących samodzielne funkcje techniczne w nadzorze i kierowaniu budowami. Sądząc po liczbie zadawanych pytań oraz dyskusji, można uznać, że poruszane zagadnienia merytoryczne były dla słuchaczy bardzo interesujące.

Chemia budowlana - Fot. Solbet
Fot. Solbet
Na koniec seminarium rozlosowano trzy monografie, wydawnictwa PWN „Konstrukcje murowe” autorstwa dr inż. Łukasza Drobca, dr inż. Radosława Jasińskiego i dr inż. Adama Piekarczyka. Oprócz tego każdy uczestnik otrzymał bilet wstępu na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2014.
Kolejne seminaria odbędą się już wkrótce i będą przeprowadzone wraz z Okręgowymi Izbami Inżynierów Budownictwa.

Ściany wypełniające są istotnymi elementami w budynku, które należy uwzględnić w trakcie projektowania, ponieważ oddziałują one na konstrukcję oraz muszą spełniać określone wymagania. Ważne jest również ich właściwe wykonanie. Dlatego podczas seminarium omawiane są istotne elementy, które należy uwzględniać przy projektowaniu i wykonawstwie. Przedstawiane są również najnowsze osiągnięcia wynikające z przeprowadzonych badań ścian wypełniających. W tym kontekście prowadzone są seminaria, których sponsorem jest firma SOLBET. Prelegentami seminariów są autorzy monografii wydanej przez PWN „Konstrukcje murowe” dr inż. Łukasz Drobiec oraz dr inż. Radosław Jasiński.
REKLAMA:


Źródło: Solbet

(G)

Autor: Solbet - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Solbet
Nowości z firmy Solbet
Czytelnia firmy Solbet
Poradnik firmy Solbet
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt