chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Jedynka zdobyła Superbrands Created in Poland

Jedynka zdobyła Superbrands Created in Poland

05.03.2014
Jedynka zdobyła prestiżowy tytuł Superbrands Created in Poland 2013/2014. Wyróżnienie to przyznawane jest stworzonym w Polsce markom, ktróre wypracowały najlepszy wizerunek i zyskały najwyższe uznanie w oczach konsumentów oraz specjalistów z Rady Marek Superbrands.

Chemia budowlana - Fot. Jedynka
Fot. Jedynka
Tytuł Superbrands przyznawany jest z uwzględnieniem zarówno opinii konsumentów, jak i ekspertów z Rady Marek Superbrands. W przeprowadzonym badaniu konsumenckim wzięło udział 15 tysięcy respondentów, co plasue je pośród największych badań marketingowych w Polsce. Uczestnicy oceniali ponad 2000 marek, odpowiadając na pytania o ich znajomość oraz skłonność do ich polecania. Po zakończeniu badania konsumenckiego, wybrane marki zostały poddane ocenie ekspertów z Rady Marek Superbrands.

Jedynka została uhonorowana tytułem Superbrands Created in Poland, przyznawanym najsilniejszym i docenianym przez konsumentów markom, które miały swój początek w Polsce.Jedynka to polska marka, która od momentu powstania w 1999 roku, szybko zyskała uznanie na rynku farbiarskim oraz dużą gupę wiernych użytkowników, doceniających szeroką ofertę, jakość produktówi i ich konkurencyjność cenową- mówi Ewa Domin- Glińska, Brand Manager jedynki. - Tytuł Superbrands Created in Poland jest kolejnym, niezywkle cennym dowodem siły brandu. Niezmiernie cieszy nas fakt, iż Jedynka jest doceniana zarówno przez konsumentów, jak i przez grono ekspertów.
Chemia budowlana - Fot. Jedynka
Fot. Jedynka
REKLAMA:


(MZ)


Autor: Jedynka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Jedynka
Nowości z firmy Jedynka
Czytelnia firmy Jedynka
Poradnik firmy Jedynka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt