chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Seminaria tematyczne SOLBET

Seminaria tematyczne SOLBET

04.03.2014
Firma SOLBET wraz z Okręgowymi Izbami Inżynierów Budownictwa organizuje cykl szkoleń merytorycznych, dotyczących zagadnień projektowych i wykonawczych ścian wypełniających. Ściany wypełniające są istotnymi elementami w budynku, które należy uwzględnić w trakcie projektowania, ponieważ oddziałują one na konstrukcję oraz muszą spełniać wymagania podstawowe. Ważne jest również ich właściwe wykonanie. Dlatego podczas seminarium będą omawiane istotne elementy, które należy uwzględniać przy projektowaniu i wykonawstwie. Zostanie przedstawiona również najnowsza wiedza wynikająca z przeprowadzonych badań ścian wypełniających. W tym kontekście zostaną zaprezentowane informacje dla projektantów oraz dla osób sprawujących nadzór budowlany.

Prelegentami seminarium będą współautorzy monografii „Konstrukcje murowe” dr inż. Łukasz Drobiec oraz dr inż. Radosław Jasiński.

Na seminaria zaprasza firma SOLBET, wyłączny sponsor całości monografii oraz Okręgowe Izby Inżynierów Budownictwa. Seminaria będą zorganizowane m.in. w Poznaniu, Warszawie, Płocku, Szczecinie, Koszalinie, Wrocławiu. O terminach i miejscach kolejnych seminariów firma Solbet będzie z wyprzedzeniem informować w aktualnościach na swojej stronie internetowej.

REKLAMA:


Pierwsze seminarium odbędzie się 12 marca 2014 w Poznaniu w Hotelu Sheraton przy ulicy  Bukowskiej 3/9, w salonie A na pierwszym piętrze. Hotel Sheraton znajduje się vis a vis północnego wejścia na targi BUDMA. Seminarium w Poznaniu organizowane jest na zlecenie SOLBET przez firmę Virtus.

Podczas seminarium w Poznaniu na uczestników czeka miła niespodzianka, ponieważ wszyscy uczestnicy otrzymają materiały konferencyjne oraz bilet wstępu na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2014. Udział w seminarium jest bezpłatny. Warunkiem udziału jest potwierdzenie przybycia. Liczba miejsc ograniczona.

Chemia budowlana - Fot. Solbet
Fot. Solbet

Zgłoszenia na seminarium w Poznaniu przyjmowane są pod numerem 12 429 55 20 wew. 12 lub 607 860 660 lub na adres e-mail: potwierdzenia@virtus.com.pl

Źródło: Solbet

(G)
Autor: Solbet - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Solbet
Nowości z firmy Solbet
Czytelnia firmy Solbet
Poradnik firmy Solbet
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt