chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Wylicytuj serduszko z AkzoNobel

Wylicytuj serduszko z AkzoNobel

24.01.2014
Jeszcze do 30 stycznia każdy może wziąć udział w specjalnej aukcji, w której wygraną jest mural o powierzchni do 220 m2 prezentujący logotyp Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Powstanie w miejscu wskazanym przez zwycięzcę, a całość wylicytowanej kwoty zostanie przekazana na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Zapraszamy do licytacji!

Dodawanie kolorów do życia innym to od 22 lat zadanie fundacji Jurka Owsiaka, ale nie tylko. Również firma AkzoNobel Polska, producent farb Dulux, Nobiles, Hammerite, Sadolin i Sikkens, inicjator światowej akcji Let’s Colour od lat stara się zmieniać przestrzeń miejską, tak aby ludzie czuli się w niej lepiej.

W tym roku obie inicjatywy postanowiły połączyć siły, dając niepowtarzalną możliwość dodania barw do życia poprzez licytację największego serduszka WOŚP na świecie!

REKLAMA:


Zasady są proste – mural o powierzchni do 220 m2 prezentujący logotyp Wielkie Orkiestry Świątecznej Pomocy, powstanie w miejscowości wskazanej przez zwycięzcę licytacji. Za realizację wygranej odpowiedzialna będzie ekipa Dulux Let’s Colour, która już od czterech lat odmalowuje budynki w całej Polsce.

Zapraszamy na stronę licytacji:
http://aukcje.wosp.org.pl/najwieksze-serduszko-wosp-ty-zdecyduj-gdzie-i928195
Aukcja potrwa do 30 stycznia 2014 roku.

(G)

Autor: Akzo Nobel Decorative Paints - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Akzo Nobel
Nowości z firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Czytelnia firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Poradnik firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt