chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nagroda Fair Play dla firmy Astex - Puczyńscy

Nagroda Fair Play dla firmy Astex - Puczyńscy

20.01.2014
Firma Astex-Puczyńscy otrzymała w grudniu minionego roku tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play. Konkursowi przyznawania tych wyróżnień patronuje Krajowa Izba Gospodarcza. Laureaci programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” są doskonałym dowodem na to, że zachowania fair play są nie tylko dostrzegane i doceniane, ale i nagradzane.

Chemia budowlana - Michał i Marcin Puczyńscy z certyfikatem, Fot. Astex
Michał i Marcin Puczyńscy z certyfikatem, Fot. Astex
Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest to przedsięwzięcie, w którym oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, uwzględniające między innymi sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne. Celem jest promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako zespół norm rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową. Ideą programu jest zachęcenie firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

Jest to kolejne wyróżnienie znanego zakładu w kraju. Producent tynków, klejów i farb z Otłoczyna w ubiegłym roku został laureatem ogólnopolskiego konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej. Firma ma w swoim dorobku także nagrody w konkursie „Biznesmen Roku” oraz Lider Wspierania Przedsiębiorczości.
Przeczytaj również: Marcin Puczyński Menagerem Roku
REKLAMA:


Źródło: Astex

(G)

Autor: Astex - Puczyńscy - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Astex - Pu
Nowości z firmy Astex - Puczyńscy
Czytelnia firmy Astex - Puczyńscy
Poradnik firmy Astex - Puczyńscy
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt