chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Logo Solbet na sportowo, w realu i w przestrzeni wirtualnej

Logo Solbet na sportowo, w realu i w przestrzeni wirtualnej

06.11.2013
Drużyna T-Mobile-Ekstraklasy - Zawisza Bydgoszcz, z logo SOLBET na koszulce, w trzech ostatnich meczach pokonała Mistrzów. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza zdecydowanie i zasłużenie pokonali mistrza Polski z 2013 roku Legię Warszawa.

W poprzedniej kolejce pokonali mistrza Polski z 2012 roku Śląsk Wrocław 2:1, a tydzień wcześniej mistrza Polski Wisłę Kraków 3:1. To niewątpliwie sukces i świadectwo, że bydgoska drużyna jest silna.
Chemia budowlana - Fot. Solbet
Fot. Solbet

Logo SOLBET można zobaczyć również w przestrzeni wirtualnej. Otóż w piłkarskiej grze FIFA 14, zawodnicy Zawiszy grają w oryginalnych trykotach, czyli z logo SOLBET. Gra FIFA 14 dostępna jest w polskiej wersji językowej, ze wszystkimi drużynami T-Mobile Ekstraklasy i licencjonowaną Reprezentacją Polski. Można w nią zagrać na platformach Xbox 360, Playstation 3, PC oraz PS Vita, PSP, Wii. Grę przygotowało kanadyjskie studio EA Sports.

Źródło: Solbet
Autor: Solbet - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Solbet
Nowości z firmy Solbet
Czytelnia firmy Solbet
Poradnik firmy Solbet
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt