chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » NOVALIT AKORD - polikrzemianowa masa tynkarska

NOVALIT AKORD - polikrzemianowa masa tynkarska

19.09.2013
Od września br. firma KABE wprowadziła do oferty nową polikrzemianową masę tynkarską pod nazwą NOVALIT T AKORD przeznaczoną do nakładania maszynowego.

Chemia budowlana - NOVALIT AKORD - polikrzemianowa masa tynkarska<br />
Produkt dostępny jest w opakowaniu 20 kg, w fakturze pełnej o granulacji 1,5 mm. Cena katalogowa 6,50 zł/kg netto w kolorze białym. Niskoalkaliczny tynk polikrzemianowy NOVALIT T Farby KABE w wersji do natryskowego (mechanicznego) wykonywania ochronno-dekoracyjnych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz budynków. Charakteryzuje się łatwą aplikacją, wysoką wydajnością a przede wszystkim wyjątkowo równomierną i wyraźną fakturą.

Szczególnie polecany jest do stosowania na dużych powierzchniach oraz na podłożach o zakrzywionych, nieregularnych kształtach. Tworzy trwałą wyprawę o mineralnym charakterze, wysokiej paroprzepuszczalności i niskiej nasiąkliwości powierzchniowej. W standardzie zawiera zabezpieczenie przed porostem glonów i grzybów.
REKLAMA:


Może być stosowany zarówno na podłożach mineralnych (jak np.: beton, tynk wapienny, wapienno-cementowy i cementowy) jak i pokrytych dobrze związaną powłoką malarską na bazie tworzyw sztucznych. Dostępny jest szerokiej palecie kolorów /możliwych do uzyskania przy użyciu pigmentów nieorganicznych. Przed nakładaniem tynku podłoże wymaga zagruntowania preparatem GRUNT NOVALIT GT.

Kolory: naturalna biel i wybrane kolory z wzornika KABE i wzornika NCS (możliwe do uzyskania przy użyciu pigmentów nieorganicznych).

Zużycie: ok. 2,2 kg/m2
Autor: Farby Kabe Sp. z o.o. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Farby Kabe
Nowości z firmy Farby Kabe Sp. z o.o.
Czytelnia firmy Farby Kabe Sp. z o.o.
Poradnik firmy Farby Kabe Sp. z o.o.
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt