chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Trwa akcja Atlasa

Trwa akcja Atlasa

16.09.2013
Trwa promocja sprzedażowa „Puszka za 2 worki na miłe wieczorki”, którą firma ATLAS realizuje we współpracy z siecią stacji paliwowych ORLEN. Biorą w niej udział topowe zaprawy klejowe marki ATLAS i gładzie marki GIPSAR. Od 12 września można oglądać specjalną reklamę telewizyjną promującą akcję, która jest częścią kampanii z kosmicznymi fachowcami.

Promocja cieszy się bardzo dużym i wciąż rosnącym zainteresowaniem wykonawców, którzy są jej głównymi odbiorcami. Fachowcy cenią sobie przede wszystkim prosty mechanizm, fakt gwarantowanych nagród dla wszystkich uczestników (jeden z dwóch rodzajów napojów) oraz ich dostępność (na stacjach własnych sieci ORLEN, liczącej ok. 900 placówek).
Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

- Widząc, z jakim pozytywnym odbiorem spotkała się nasza promocja, uruchomiliśmy dodatkowe działanie wspierające – opowiada Monika Wojdak, Kierownik Grupy Produktowej Ceramika w firmie ATLAS. - 12 września ruszyła specjalna kampania telewizyjna, nawiązująca do naszego głównego filmu reklamowego z kosmicznymi fachowcami. Na najpopularniejszych stacjach do końca miesiąca zostanie wyemitowanych 2500 spotów. Promocja jest komunikowana także w mediach branżowych, w prasie i Internecie oraz na billboardach na terenie całej Polski.
Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

Aby wziąć udział w akcji należy wyciąć kod kreskowy umieszczony po wewnętrznej stronie opakowania promocyjnego. Kody znajdują się na wysokości logo ATLAS (w przypadku kleju ATLAS PLUS i ATLAS ELASTYK) i głównego wyróżnika produktu (w przypadku gładzi GIPSAR UNI i GIPSAR PLUS). Następnie, na wybranych stacjach ORLEN, możemy wymienić dwa dowolne kody z opakowań produktów promocyjnych na puszkę orzeźwiającego napoju. Kody są aktywne do 30 listopada 2013 i w tym okresie można je wymieniać na gwarantowane nagrody.

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Atlas
Nowości z firmy Atlas
Czytelnia firmy Atlas
Poradnik firmy Atlas
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt