chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Farba o efekcie rosy Francesco Guardi od firmy Lakma

Farba o efekcie rosy Francesco Guardi od firmy Lakma

12.09.2013
Szukając interesujących rozwiązań dla ścian w naszych domach i mieszkaniach nie musimy ograniczać się do gry awangardowymi kolorami lub kontrastem ich zestawienia. Firma LAKMA przedstawia unikalną farbę o efekcie rosy z kolekcji Francesco Guardi. Pomalowane nią powierzchnie gwarantują wspaniałą grę świateł, barwne refleksy i wyjątkowy efekt zbliżony do mikrokropelek rosy.

Chemia budowlana - Fot. Guardi
Fot. Guardi
Myśląc o zmianie wyglądu ścian w pomieszczeniu mieszkalnym, mamy do dyspozycji niemalże nieskończone możliwości kolorystyczne. Jednak czasami to za mało, tym bardziej, jeżeli chcemy być oryginalni. Jest na to sposób. Jeżeli chcielibyśmy kompletnie odmienić pomieszczenie i nadać mu nową, niepowtarzalną głębię odpowiedzią może być niepowtarzalna farba o efekcie rosy z kolekcji Francesco Guardi. To nowoczesna farba akrylowa, zawierająca ściśle wyselekcjonowane wypełniacze i pigmenty metaliczne. Dzięki dodatkom wymalowana powierzchnia tworzy na ścianach efekt zbliżony do mikrokropelek rosy, które możemy obserwować o świcie, i w których odbija się światło, tworząc niepowtarzalny klimat.

Farba o efekcie rosy dostępna jest w 28 niepowtarzalnych kolorach. Dzięki różnorodnym barwom i wyjątkowej charakterystyce produkt nadaje się do dekorowania zarówno wnętrz klasycznych, jak i tych utrzymanych w stylu modernistycznym czy minimalistycznym. Farba doskonale prezentuje się w pomieszczeniach takich jak pokój dzienny, hol, sypialnia czy korytarz, a także w pomieszczeniach użytkowych – w restauracjach, hotelach czy salach konferencyjnych. Farba o efekcie rosy gwarantuje nam wyjątkowy efekt końcowy – ściany o unikalnej głębi barw i grze światła.
REKLAMA:


Produkt jest bardzo wydajny – z 1 litra farby można otrzymać aż 10 do 15 m² pomalowanej powierzchni. Dzięki czemu koszt na m² jest bardzo atrakcyjny.
Farba o efekcie rosy jest również bardzo łatwa w użyciu. Do aplikacji używamy tradycyjnego pędzla płaskiego. W zależności od tego jaki efekt końcowy chcemy uzyskać możemy malować w pionie, w poziomie, na ukos, w jodełkę lub nierównomiernie. Nic nas nie ogranicza. Z farbą o efekcie rosymożemy puścić wodze fantazji.

Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Lakma
Nowości z firmy Lakma
Czytelnia firmy Lakma
Poradnik firmy Lakma
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt