chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Współpraca firmy SOLBET z Politechniką Śląską w Gliwicach

Współpraca firmy SOLBET z Politechniką Śląską w Gliwicach

29.08.2013
W lipcu zawarto porozumienie o współpracy pomiędzy firmą SOLBET a Politechniką Śląską w zakresie badań murów z autoklawizowanego betonu komórkowego.

Chemia budowlana - Fot.: Porozumienie zostało podpisane na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach przez prof. dr hab. inż. Adama Zyburę - kierownika Katedry Konstrukcji Budowlanych, pełnomocnika Rektora oraz Prezesa Solbet Sp. z o.o. Łukasza Małeckiego.
Fot.: Porozumienie zostało podpisane na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach przez prof. dr hab. inż. Adama Zyburę - kierownika Katedry Konstrukcji Budowlanych, pełnomocnika Rektora oraz Prezesa Solbet Sp. z o.o. Łukasza Małeckiego.
W lipcu zawarto porozumienie o współpracy pomiędzy firmą SOLBET a Politechniką Śląską w zakresie badań murów z autoklawizowanego betonu komórkowego. Program planowanych do końca roku 2017 badań obejmuje kompleksową analizę wytrzymałościową modeli ścian w skali naturalnej. Podjęte przedsięwzięcie to bardzo szeroki i rozbudowany cykl badań murów z betonu komórkowego.

Porozumienie zostało podpisane na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach przez prof. dr hab. inż. Adama Zyburę - kierownika Katedry Konstrukcji Budowlanych, pełnomocnika Rektora oraz Prezesa Solbet Sp. z o.o. Łukasza Małeckiego.

REKLAMA:


W ten sposób chcemy pogłębić wiedzę o zachowaniu się murów w złożonym stanie obciążenia i jednocześnie przyczynić się do rozwoju konstrukcji murowych z betonu komórkowego. Firma SOLBET jest jedną z nielicznych firm, która współpracuje z ośrodkami naukowymi oraz ośrodkami akademickimi w naszym kraju, w zakresie badań i rozwoju konstrukcji murowych w Polsce. Uważamy, ze podjęte zamierzenia będą korzystne zarówno dla przemysłu, jak i ośrodków naukowych, zajmujących się badaniami i kształceniem studentów.

Autor: Solbet - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Solbet
Nowości z firmy Solbet
Czytelnia firmy Solbet
Poradnik firmy Solbet
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt