chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » URSA prezentuje pierwszy raport na temat zrównoważonego rozwoju

URSA prezentuje pierwszy raport na temat zrównoważonego rozwoju

12.08.2013
W raporcie "Zrównoważony rozwój w pracy" uwzględnione zostały ważne obszary i wskaźniki, które mają znaczący wpływ na zrównoważony rozwój firmy.

Jednym z aspektów poruszanych w publikacji jest wysiłek jaki został dokonany w dziedzinie zdrowia i bezpieczeństwa w naszych fabrykach. W ostatnich latach kilka inicjatyw wprowadzonych w miejscach pracy, doprowadziło do znacznego zmniejszenia się wypadków o prawie 80%. Na przykład fabryka URSA w Serpuchov (Rosja) pracowała godzin bez żadnego wypadku.

Kolejne kluczowe zagadnienie poruszone w raporcie odnosi się do wzrostu o 22% użycia materiałów przetworzonych w produkcji mineralnej wełny szklanej. W ten sam sposób dokument odzwierciedla zobowiązanie firmy URSA dla opracowania bardziej wydajnych i zrównoważonych strategii, o czym świadczą projekty poprawy kompresji produktów, a tym samym zwiększenia wydajności zużycia opakowań.

REKLAMA:


Równolegle do aspektów dotyczących efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju, w raporcie "Zrównoważony rozwój w pracy" kilka stron poświęconych zostało na omówienie działań podejmowanych na rzecz pracowników, a w szczególności tych zajmujących się rozwojem szans poprzez programy szkoleń i awansów wewnątrz firmy.

Raport “Zrównoważony rozwój w pracy” w wersji elektronicznej dostępny na stronie internetowej firmy.

Źródło: Ursa

Autor: URSA - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy URSA,
Nowości z firmy URSA,
Czytelnia firmy URSA,
Poradnik firmy URSA,
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt