chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Selena Złotym Sponsorem Dekarzy

Selena Złotym Sponsorem Dekarzy

07.08.2013
Bal, eleganckie wnętrza opery Nova, a nawet loty samolotem i skoki na spadochronie – tak świętowali najlepsi mistrzowie fachu, podczas 14 Gali Dekarskiej w Bydgoszczy. W jednym z najważniejszych wydarzeń branży nie mogło zabraknąć Seleny – Złotego Sponsora corocznego święta.

Chemia budowlana - Fot. Selena
Fot. Selena
Jeden z najnowocześniejszych teatrów operowych w Polsce, położony w pięknej scenerii - tuż obok bydgoskiego Starego Miasta, stał się miejscem spotkania najważniejszych przedstawicieli polskich dekarzy. Uroczystość odbyła się 25 lipca – w dzień świętego Jakuba – patrona zawodu, a honorowy patronat objął poseł Radosław Sikorski. Stowarzyszenie Dekarzy Polskich przygotowało wiele atrakcji – m.in. zwiedzanie Bydgoszczy i Torunia, piknik w aeroklubie oraz loty samolotem AN-2. Całość uświetnił koncert na Wyspie Młyńskiej, a także bal w operze.

Chemia budowlana - Fot. Selena
Fot. Selena
Wśród zaproszonych gości znalazła się Selena, znana w środowisku dekarzy głównie dzięki markom: Tytan Professional, Abizol oraz Matizol – sygnującej popularne pokrycia dachowe. Dekarze wielokrotnie wyróżniali firmę i jej produkty m.in. honorowym „Złotym Młotkiem” – za szczególne osiągnięcia dla rozwoju dekarstwa w Polsce.

REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Selena
Fot. Selena
Tym razem producent nowoczesnej chemii budowlanej zyskał prestiżowy tytuł Złotego Sponsora Gali. – To dla nas zaszczyt, że nasze marki są cenione przez profesjonalistów, tym bardziej, że polscy dekarze są uznawani za jednych z najlepszych na całym świecie – powiedział Bogdan Lewiński Dyrektor Sprzedaży Pokryć Dachowych z firmy Selena SA – W branży budowlanej, oprócz wysokich umiejętności fachowców, kluczowe są także stosowane przez nich produkty. Cieszymy się, że środowisko dekarskie już od wielu lat docenia nasze rozwiązania. To dla nas cenna motywacja do dalszej pracy nad najlepszym asortymentem.

Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Selena
Nowości z firmy Selena
Czytelnia firmy Selena
Poradnik firmy Selena
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt