chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Biała zaprawa murarska do cienkich spoin do silikatów

Biała zaprawa murarska do cienkich spoin do silikatów

16.07.2013
Murowanie elementów silikatowych wymaga zastosowania zaprawy o szczególnych właściwościach. Ze względu na „trudną do połączenia” strukturę powierzchni elementów murowych wapienno-piaskowych, istotną cechą jest przyczepność zaprawy do elementów murowych. Odpowiedzią na te wymagania są zaprawy do silikatów firmy SOLBET.

Chemia budowlana - Fot. Solbet
Fot. Solbet
Nowym produktem jest biała zaprawa klejowa do cienkich spoin do silikatów, oznaczona symbolem 0.6. Wyrób ten produkowany jest w zakładzie chemii budowlanej SOLBET w Aleksandrowie Kujawskim.Zaprawa przeznaczona jest do wznoszenia murów z cegieł i bloczków wapienno-piaskowych na cienką spoinę. Można nią murować również cegły, pustaki oraz inne tego typu materiały ceramiczne i betonowe. Przygotowana jest w postaci suchej mieszanki spoiw hydraulicznych, wyselekcjonowanych kruszyw mineralnych oraz domieszek poprawiających parametry techniczne i właściwości robocze. Zaprawa posiada optymalną dla wyrobów silikatowych wytrzymałość na ściskanie 10MPa, jest mrozo- i wodoodporna. Kolor biały powoduje, że wykonywane ściany na etapie wykonawstwa wyglądają estetycznie.

Źródło: Solbet


Autor: Solbet - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Solbet
Nowości z firmy Solbet
Czytelnia firmy Solbet
Poradnik firmy Solbet
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt