chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Już 140 Mrówek w Polsce

Już 140 Mrówek w Polsce

13.05.2013
W 2013 roku Grupa PSB dokonała już 12 otwarć sklepów Mrówka, w tym 7 Mini-Mrówek. W ostatnich 2 tygodniach mieszkańcy Wołomina, Sokołowa Podlaskiego, Widawy, Sokółki mogli zrealizować zakupy niezbędnych do domu i ogrodu produktów w nowoczesnych sklepach, których do tej pory w tych miejscowościach nie było.

Chemia budowlana - Sklep PSB-Mrówka w Wąbrzeźnie
Sklep PSB-Mrówka w Wąbrzeźnie


Dzięki tym działaniom detaliczna sieć Grupy PSB wzrosła do 140 marketów o łącznej powierzchni sprzedaży ponad 165 000 mkw., pracuje w nich  ponad 2500 osób. Przeciętna Mrówka obsługuje populację 30-40 tysięcy mieszkańców, zaś Mini-Mrówka kilku-kilkunastu tysięcy. Obecnie, w trakcie budowy oraz przygotowań do otwarcia w 2013 roku jest kilkadziesiąt kolejnych inwestycji. Mrówki są najliczniejszą siecią marketów dom i ogród w Polsce, zlokalizowane głównie w miastach powiatowych i gminnych.
Przeczytaj również: Rozwój sieci Grupy PSB
REKLAMA:
Posiadacze domów i ogrodów nadrabiają zaległości spowodowane długą zimą. W ostatnich tygodniach, a zwłaszcza w długi weekend majowy markety Mrówka notowały bardzo duże wzrosty sprzedaży – nawet o 30-40% w stosunku do marca i o niemal 10% więcej niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. Cieszy fakt, że Polacy coraz bardziej dbają o zewnętrzny wygląd swoich posesji – nasze ogrody są coraz piękniejsze.


Mirosław Lubarski
dyrektor marketingu
Grupa PSB S.A.
Autor: Grupa PSB S.A. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Grupa PSB
Nowości z firmy Grupa PSB S.A.
Czytelnia firmy Grupa PSB S.A.
Poradnik firmy Grupa PSB S.A.
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt