chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Badania przyczepności klejów do styropianu SKAŁA KS i SKAŁA KSZ

Badania przyczepności klejów do styropianu SKAŁA KS i SKAŁA KSZ

15.04.2013
Ważnymi składnikami w systemach dociepleń ETICS z zastosowaniem styropianu EPS jako materiału termoizolacyjnego w jakości zamocowania układu są zaprawy klejowe i klejowo-szpachlowe do przyklejania styropianu i zatapiania siatki z włókna szklanego. Parametrem charakteryzującym jakość zapraw klejowych jest między innymi Przyczepność zaprawy klejącej do wyrobu izolacji cieplnej.

Chemia budowlana - Fot. Skala
Fot. Skala
Bieżąca kontrola tych parametrów, prowadzona obowiązkowo w Dziale Kontroli Jakości firmy SKAŁA TYCHY gwarantuje najwyższą jakość wytwarzanych i wprowadzanych na rynek produktów.

Firma Skała Tychy informuje, iż jakość produktów producenta została potwierdzona przez badania w niezależnym laboratorium na zlecenie jednego z dystrybutorów firmy. Również przeprowadzone na zlecenie związku Pracodawców Producentów Materiałów dla Budownictwa w roku 2012r. przez Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Krakowie zaprawa klejowa SKAŁA KSZ uzyskała wynik pozytywny.

REKLAMA:


Źródło: Skała

Autor: SKAŁA - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy SKAŁA
Nowości z firmy SKAŁA
Czytelnia firmy SKAŁA
Poradnik firmy SKAŁA
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt