chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowa linia Produktów Rockwool

Nowa linia Produktów Rockwool

09.04.2013
Na rynku pojawiła się nowa liga produktów: lekkich wełen ROCKWOOL, przeznaczonych do izolowania ścian działowych i poddaszy. Materiały podzielono na trzy różniące się parametrami technicznymi (głównie izolacyjnymi) linie. Różnią się także opakowaniami – tak, aby każdy mógł w prosty i szybki sposób dobrać produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Chemia budowlana - Fot. Rockwool
Fot. Rockwool
Nowe linie wyróżnia nie tylko kompleksowość i wysoka jakość. ROCKWOOL postawił na nowy system pakowania próżniowego: paczki są mniejsze, choć zawierają więcej wełny, co znacznie ułatwia klientom transport. Produkty pakowane są w nowe, wzmocnione i lepsze folie, co zabezpiecza je przed uszkodzeniami w trakcie transportu i składowania. Podobnie jak wszystkie produkty ze skalnej wełny mineralnej są niepalne i stanowią pasywną ochronę przeciwpożarową budynku (klasa reakcji na ogień A1), chronią przed hałasem, są w pełni naturalne i przyjazne środowisku oraz dają gwarancję oszczędności – jednorazowa inwestycja służy latami i znacznie zmniejsza rachunki za ogrzewanie, dodatkowo podnosząc wartość nieruchomości na rynku wtórnym.

Chemia budowlana - Fot. Rockwool
Fot. Rockwool
Dzięki przemyślanej kategoryzacji nowych linii, wybór właściwych produktów nie wymaga od klienta znajomości całej oferty materiałów. Na każdą, oznakowaną graficznie grupę przypada odpowiednio dobrane pod względem ceny i parametrów płyta oraz mata. Wariant dobry obejmuje odpowiednio UNIROCK i MULTIROCK ROLL. Półkę o bardzo dobrych parametrach reprezentują ROCKMIN PLUS i MEGAROCK PLUS, natomiast dla najbardziej wymagających klientów przewidziano wełny z półki „Super” SUPERROCK i TOPROCK SUPER. Całość dopełniają płyty ROCKTON o wysokich parametrach akustycznych, idealne do wyciszania pomieszczeń.
Przeczytaj również: ABC systemów ociepleń cz.1
REKLAMA:


Nowe produkty ROCKWOOL to bezpieczeństwo, cisza i oszczędność, a co najważniejsze komfort cieplny – tak przy zimowych mrozach, jak i letnich upałach.

Autor: Rockwool - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Rockwool
Nowości z firmy Rockwool
Czytelnia firmy Rockwool
Poradnik firmy Rockwool
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt