chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » PAROC FAS B – Produkt Roku 2012 na Litwie

PAROC FAS B – Produkt Roku 2012 na Litwie

09.04.2013
Algirdas Butkevičius (po prawej), Robertas Dargis - Prezes Lithuanian Confederation of IndustrialistsDyrektor Generalny UAB Paroc, Jonas Liubertas, odebrał złoty medal za płytę fasadową PAROC FAS B uzyskany w litewskim konkursie Produkt Roku 2012. Konkurs jest uważany za najważniejsze wydarzenie w środowisku biznesowym na Litwie. Litewski premier Algirdas Butkevičius pogratulował zwycięzcom i wręczył nagrody.

Chemia budowlana - Fot. Paroc
Fot. Paroc
Ideą tego corocznego konkursu jest podwyższenie poziomu jakości i konkurencyjności litewskich produktów oraz przedstawienie krajowej produkcji przemysłowej, towarów i usług lokalnym i międzynarodowym konsumentom. W konkursie na litewski Produkt Roku nominowano łącznie 80 firm z 15 gałęzi gospodarki krajowej. Produkty nominowanych firm zostały ocenione przez ekspertów z różnych stowarzyszeń branżowych i biznesowych.

Premier Algirdas Butkevičius wyraził zadowolenie z faktu, że liczba uczestników rośnie z roku na rok. W tym roku szczególne zaangażowanie wykazały małe i średniej wielkości przedsiębiorstwa.

REKLAMA:


Pan Liubertas nie krył zadowolenia, przyjmując nagrodę od litewskiego premiera.

Jest to bardzo przyjemne i zasłużone uznanie dla pracy zespołowej w Paroc. Ulepszaliśmy i nadal będziemy doskonalić nasze produkty, tak aby przyczyniały się do rozwoju litewskiego przemysłu budowlanego i technologicznego, oznajmił w swym przemówieniu.

Płyta fasadowa PAROC FAS B jest powszechnie używana na Litwie w związku z jej wyjątkowymi właściwościami. Produkt jest stosowany do izolacji w budynkach nowych i remontowanych. Płyty PAROC FAS B zostały zastosowane na Litwie między innymi jako materiał izolacyjny w dziewięciopiętrowym budynku mieszkalnym „Konarskio Butai” w centrum Wilna, w szpitalu w Akmenė oraz w wielopiętrowych budynkach mieszkalnych w Kłajpedzie.
Podstawowe informacje o produkcie PAROC FAS B

PAROC FAS B to niepalna (EN ISO 1182) płyta izolacyjna z wełny mineralnej zastosowana z cienko warstwowymi tynkami fasadowymi o doskonałych właściwościach termicznych do wykorzystania w budynkach nowych i remontowanych. Nie gromadzi wilgoci i nie reaguje na zmiany temperatury. Stosując płytę fasadową można w łatwy sposób stworzyć gładką powierzchnię bazową do zaprawy tynkarskiej w przypadku nierównych powierzchni ściany nośnej. Jednocześnie poprawia ona izolacyjność akustyczną i zwiększa bezpieczeństwo przeciwpożarowe ściany zewnętrznej. Przewodność cieplna produktu wynosi λD 0,036 W/mK (EN 13162).

Źródło: Paroc

Autor: Paroc - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Paroc
Nowości z firmy Paroc
Czytelnia firmy Paroc
Poradnik firmy Paroc
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt