chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Wystartowały warsztaty z posadzek żywicznych

Wystartowały warsztaty z posadzek żywicznych

08.04.2013
Ruszył cykl szkoleń dla wykonawców, dystrybutorów i architektów z zakresu stosowania designerskich posadzek żywicznych marki Arturo Flooring należącej do koncernu UZIN Utz AG. W pierwszym spotkaniu wzięli udział przedsiębiorcy z województwa dolnośląskiego i lubuskiego. Kolejne warsztaty planowane są już wkrótce.

Chemia budowlana - Wystartowały warsztaty z posadzek żywicznych


Marka Arturo Flooring, należąca do koncernu UZIN Utz AG, pomimo iż na polskim rynku funkcjonuje od niedawna, zdobyła już wielu zwolenników w naszym kraju. W jej ofercie znajdują się designerskie posadzki żywiczne, które cechują się wysoką wytrzymałością i szerokimi możliwościami dekoracyjnymi. Do szczególnie docenianych zalet funkcjonalnych posadzek żywicznych należą m.in. bezspoinowość, czyli brak widocznych połączeń, co ułatwia sprzątanie oraz tworzy niepowtarzalny efekt gładkiej powierzchni, a także możliwość stosowania na ogrzewanie podłogowe.

Chemia budowlana - Wystartowały warsztaty z posadzek żywicznych
REKLAMA:


Designerskie posadzki żywiczne marki Arturo Flooring zasłynęły jednak głównie z powodu nieograniczonych możliwości aranżacyjnych oraz niepowtarzalności efektu. Ich kolorystyka obejmuje bowiem całą paletę RAL, a przy odpowiednich zdolnościach i wiedzy technicznej możliwe jest tworzenie wzorów i zatapianie w posadzkach żywicznych płatków dekoracyjnych, drobnych przedmiotów oraz zdjęć.

Chemia budowlana - Wystartowały warsztaty z posadzek żywicznych


- Posadzki żywiczne to bardzo wymagający materiał. Niezbędna jest szeroka wiedza teoretyczna i praktyczna, aby uzyskać pożądany efekt – zaznacza Joanna Szczegóła, doradca techniczno-handlowy marki Arturo Flooring – Postanowiliśmy zorganizować szkolenia dla wykonawców, dystrybutorów oraz architektów, podczas których będą mogli lepiej poznać specyfikę oraz możliwości posadzek żywicznych.Pierwsze szkolenie odbyło się 21 lutego br. w Legnicy. Prowadził je Bartosz Grygorowicz, ekspert z zakresu stosowania posadzek żywicznych Arturo Flooring. Głównym celem tego spotkania było zapoznanie dystrybutorów i wykonawców z województwa lubuskiego i dolnośląskiego z technologią posadzek żywicznych, zaznajomienie ich z ofertą Arturo Flooring oraz przedstawienie szerokich możliwości tego typu materiałów. Szkolenie było podzielone na część teoretyczną i praktyczną, dzięki czemu każdy uczestnik miał okazję sprawdzić na czym polega malowanie i wylewanie posadzek żywicznych krok po kroku. W ten sposób powstało kilka wspólnych żywicznych arcydzieł, z których jedno zawisło nawet na ścianie w biurze firmy A&A w Legnicy.

W przyszłości planowane są kolejne szkolenia, zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Skierowane one będą głównie do architektów i projektantów oraz dystrybutorów i wykonawców.
Wszelkich niezbędnych informacji na temat szkoleń Arturo Flooring udziela Joanna Szczegóły pod adresem e-mail: joanna.szczegola@uzin-utz.com, lub numerem telefonu: 601 162 497.

Autor: Uzin - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Uzin
Nowości z firmy Uzin
Czytelnia firmy Uzin
Poradnik firmy Uzin
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt