chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Ruszyła kampania Śnieżki

Ruszyła kampania Śnieżki

05.04.2013
1 kwietnia 2013 roku ruszyła druga odsłona kampanii reklamowej FFiL Śnieżka SA, promującej farbę do wnętrz Śnieżka Satynowa. Ogólnopolska kampania jest kontynuacją i jednocześnie wzmocnieniem dotychczasowych działań promocyjnych marki.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Ubiegłoroczna kampania Śnieżki Satynowej była największą w dotychczasowej historii Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA. W tym roku, działania promocyjne realizowane będą w równie szerokiej skali - w prasie, internecie i telewizji. Kampania pod hasłem: „Śnieżka Satynowa. Nowe oblicze koloru”, ma na celu wskazanie odbiorcom głównych korzyści oferowanych przez markę poprzez podkreślenie unikalnego atrybutu Śnieżki Satynowej, jakim jest 5 razy wyższa odporność na szorowanie na mokro w porównaniu z farbami lateksowymi odpornymi na mycie wg PN-C-81914 oraz na zastosowanej w produkcie, innowacyjnej technologii Teflon® surface protector.

Przygotowany przez Grupę Eskadra spot reklamowy, który widzowie znają już z ubiegłorocznej edycji kampanii, będzie można obejrzeć w najpopularniejszych polskich stacjach telewizyjnych, m.in. w TVP1, TVP2, Polsacie oraz TVN.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Kampania w mediach, za zakup których odpowiedzialna jest agencja Initiative, obejmie również czołowe tytuły prasy wnętrzarskiej i lifestylowej. W ramach prowadzonych działań, w internecie pojawią się banery i filmy reklamowe, a dopełnienie kampanii stanowić będą materiały drukowane dostępne w punktach sprzedaży.

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt