chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Kalkulator ROCKWOOL wyliczy koszty docieplenia

Kalkulator ROCKWOOL wyliczy koszty docieplenia

31.01.2013
Firma ROCKWOOL oddaje w nasze ręce kolejne użyteczne narzędzie online. Po programie do wirtualnego dobierania elewacji przyszła kolej na kalkulator, który pozwoli wyliczyć zużycie materiałów i koszty docieplenia ścian zewnętrznych domu oraz sufitu i garażu dla systemów ECOROCK FF i ECOROCK FG.

Chemia budowlana - Fot.  ROCKWOOL
Fot. ROCKWOOL
Oprogramowanie pozwala obliczyć zużycie potrzebnych materiałów i określić cenę brutto ocieplenia ścian zewnętrznych i stropów garażowych dla systemów ECOROCK FF i ECOROCK FG. Kalkulator automatycznie uzupełnia poszczególne elementy systemu (izolację, zaprawę klejącą, siatkę i zaprawę zbrojącą, podkład tynkarski, tynk, podkład pod farbę i samą farbę w odpowiednim kolorze), zaproponuje odpowiednią ilość opakowań i zsumuje koszt (netto i brutto) na podstawie podanej powierzchni ścian lub stropów.

Powyższe rozwiązanie nie tylko oszczędza nasz czas, ale także eliminuje możliwość wystąpienia błędów wynikających z niewiedzy bądź pomyłek w obliczeniach, które mogłyby w efekcie spowodować przekroczenie budżetu przeznaczonego na remont.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot.  ROCKWOOL
Fot. ROCKWOOL
Aplikacja dostępna jest online na stronie http://www.rockwool.pl/produkty-rozwiazania/ocieplenie-domu/kalkulator-cen-systemow i pozwala wszystkim, którzy zmagają się z budową bądź remontem domu, dokonać obliczeń i dokładnie przygotować się do inwestycji.

Autor: Rockwool - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Rockwool
Nowości z firmy Rockwool
Czytelnia firmy Rockwool
Poradnik firmy Rockwool
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt